PREMIERA: Mikrofon SD-1 z Universal Audio

15.02.2022

PREMIERA: Mikrofon SD-1 z Universal Audio

Nowy mikrofon dynamiczny do studia i na scenę

Universal Audio wprowadza do oferty mikrofon dynamiczny SD-1 do nagrań w studiu i na scenę. Mikrofon wyposażony jest w kardioidalną charakterystykę kierunkową, przełączniki do podcięcia dołu, wzmocnienia artykulacji i presety toru kanałowego Apollo dla natychmiastowego uzyskania profesjonalnego brzmienia.

Nowy mikrofon dynamiczny SD-1 pozwala ujmować wokale, instrumenty, livestreamy i podcasty. SD-1 zapewnia studyjne brzmienie i styl bez względu na miejsce nagrywania.
Cechuje go prosta dynamiczna konstrukcja, która naturalnie odrzuca szumy tła takie jak wentylatory, lodówki i hałaśliwi koledzy z zespołu.

W SD-1 filtr dolnozaporowy redukuje dudnienie i zamulenie w nagraniach, a dzięki wzmocnieniu artykulacji wokale i instrumenty zyskają prezencję.
Dzięki specjalnym presetom mikrofonowym Apollo SD-1, zawierającym „radiowe” ustawienia korektora i kompresji dla wokalu, gitary i nadawania, nie trzeba już zgadywać, jak uzyskać dopracowane brzmienie.

SD-1 to mikrofon o eleganckiej, nowoczesnej konstrukcji, ze złączem XLR umieszczonym z tyłu, co ułatwia prowadzenie kabli.  Mikrofon posiada wewnętrzne mocowanie antywstrząsowe i wbudowaną osłonę przeciwwietrzną, dzięki czemu nagrania i transmisje na żywo będą automatycznie brzmiały czyściej i będą mieć mniej zakłóceń związanych poruszaniem mikrofonem i oddechem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, podcasty, transmisje na żywo, czy spotkania na Zoomie, SD-1 to Twój nowy mikrofon do domowego studia.

Główne cechy

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM