PREMIERA: Mikrofon SC-1 z wtyczką Hemisphere

17.10.2023

PREMIERA: Mikrofon SC-1 z wtyczką Hemisphere

Universal Audio wpowadza do oferty nowy mikrofon SC-1

SC-1 to wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy do pracy w studiu. Charakteryzuje się rozszerzonym zakresem dynamiki, niskim poziomem szumów własnych i oprogramowaniem z modelami mikrofonów Hemisphere.

Dzięki mikrofonowi SC-1 i oprogramowaniu do modelowania mikrofonów Hemisphere, uchwycisz wokale i instrumenty z autentycznym brzmieniem i charakterem najpopularniejszych mikrofonów studyjnych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano – a wszystko to za pomocą jednego profesjonalnego mikrofonu pojemnościowego.

Mikrofon SC-1 zapewnia klasyczne brzmienie pojemnościowe, idealne do nagrywania wokali, gitary akustycznej, smyczków, a nawet głośnej kolumny gitarowej.
Ultraliniowy obwód mikroofnu i rozszerzony zakres dynamiki zapewniają wolne od zniekształceń brzmienie zarówno w niskich, jak i wysokich częstotliwościach.

Dzięki zastosowaniu tej samej wielokrotnie nagradzanej technologii, co w mikrofonach modelujących UA Sphere, dołączona wtyczka Hemisphere zapewnia autentyczne brzmienie najważniejszych mikrofonów pojemnościowych Neumann, Sony, AKG i innych – w czasie rzeczywistym za pomocą Apollo lub natywnie w programie DAW.* Możesz także kształtować brzmienie swoich nagrań za pomocą filtrów, efektu zbliżeniowego i kontroli osi – nawet po zakończeniu śledzenia.

*Wtyczka Hemisphere dostępna po zarejestrowaniu produktu. Hemisphere dla UAD i Apollo Realtime dostępna na początku listopada 2023 r. Wszystkie znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli i są używane wyłącznie do reprezentowania mikrofonów i obróbki dźwięku modelowanych jako część oprogramowania Hemisphere.

Kluczowe cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM