Premiera: Krosownica PBR TRS

26.01.2024

Premiera: Krosownica PBR TRS

Black Lion prezentuje nową krosownicę ze złotymi złączami

Z krosownicą PBR TRS3 z łatwością połączysz swoje przedwzmacniacze i inny sprzęt zewnętrzny za pomocą audiofilskich, bezpiecznych połączeń. PBR TRS3 jest odpowiednia do najbardziej wytrzymałego routingu, jaki można sobie wyobrazić w pojedynczej przestrzeni rack. Wyposażona jest w 96 audiofilskich pozłacanych złączy 1/4″ TRS dla maksymalnej przewodności i czystości sygnału.

PBR TRS3 to 48-punktowa krosownica TRS3, dzięki której w mgnieniu oka zmienisz konfigurację routingu w całym studiu (jednocześnie ograniczając plątaninę kabli!). Krosownica ma 96 audiofilskiej jakości złotych 1/4″ TRS złączy, zapewniających maksymalną przewodność i klarowność sygnału. Tylne zamontowane przełączniki trybu 3-ścieżkowego zapewniają wszechstronne opcje routingu, w tym tryb Normal, Half-normal i Thru, zapewniając nieograniczony potencjał routingu dla wielu urządzeń, omijania, monitorowania i przetwarzania równoległego.

Główne cechy:

Zalety złotych złączy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM