PREMIERA: Kontroler APC64

10.10.2023

PREMIERA: Kontroler APC64

Akai Professional przedstawia nowy kontroler APC64

Akai Professional wprowadza do oferty nowy kontroler APC64 do Abletona Live

Nowy kontroler APC64 do Abletona Live ma 64 czułe na nacisk pady z podświetleniem RGB, którymi można odpalać klipy i wyzwalać nuty. Pady uszeregowane są w matrycy 8×8 i posiadają funkcję Poly Aftertouch. Wyposażony jest również w 8 przypisywalnych suwaków dotykowych służących do sterowania mikserem, efektami i urządzeniami, a także w wewnętrzny 8-ścieżkowy, 32-krokowy sekwencer umożliwiający występy w czasie rzeczywistym z komputerem lub bez.

APC64 oferuje tryby Note i Drum do kreatywnych zastosowań padów oraz Tryb Custom pozwalający na pełną konfigurację za pomocą edytora oprogramowania.

Kontroler ma trzy porty MIDI 1/8″ do podłączenia klawiatur i syntezatorów stacjonarnych oraz 8 wyjść CV/Gate do sterowania zewnętrznymi urządzeniami modularnymi. Zawiera także oprogramowanie DAW Ableton Live Lite 11.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM