Premiera Keystation 88 MK3 z M-Audio

15.09.2020

Premiera Keystation 88 MK3 z M-Audio

Poznaj nową 88-klawiszową klawiaturę sterującą USB/MIDI

M-AUDIO® rozszerza renomowaną serię klawiatur Keystation o klawiaturę sterującą USB/MIDI Keystation 88 MK3.

Keystation 88 MK3 ma 88 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy o naturalnym wyczuciu, mieszczących się w kompaktowej, wytrzymałej obudowie, idealnej dla każdego muzyka tworzącego w domu lub w podróży.

Muzycy i producenci, oto klawiatura sterująca, na którą czekaliście!
Przedstawiamy nową klawiaturę sterującą USB/MIDI Keystation 88 MK3 firmy M-Audio. Ten najmłodszy członek rodziny najlepiej sprzedających się klawiatur Keystation ma 88 dynamicznych klawiszy i wszechstronny zestaw manipulatorów, rozszerzających zakres granych dźwięków, możliwości ekspresyjne i usprawniających proces nagrywania. Wszystko to w lekkiej, gotowej do koncertowania formie.

Klawiatura Keystation 88 MK3 wyposażona jest w przyciski zakresu oktawowego, manipulatory pitch-bend i modulacji oraz regulator głośności do grania, wykonywania i nagrywania z wykorzystaniem oprogramowania muzycznego bez konieczności używania myszy lub touchpada. Ma także wejście pedału sustain 1/4” (6,3 mm), które pozwala na użycie zewnętrznego pedału, takiego jak np. M-Audio SP2 (sprzedawanego osobno), umożliwiającego obsługę sustainu jak w prawdziwym fortepianie.
Keystation 88 MK3 ma 5-pinowe wyjście MIDI i półważone klawisze, co jest nowością w stosunku do modeli Keystation Mini 32 MK3 i Keystation 49 MK3.

Kompaktowe, lekkie i trwałe klawiatury z serii Keystation są idealne dla podróżujących muzyków, którzy chcą przejąć dowodzenie nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów na żywo, lub producentów, którzy chcą dodać do swojego studia intuicyjny kontroler MIDI z klawiaturą o naturalnym odczuciu. Wszystkie klawiatury Keystation są zasilane przez USB, nie wymagają instalacji sterowników i obsługują łączność USB MIDI.
Dodatkowo Keystation 88 MK3 obsługuje połączenie przez zestaw do podłączania aparatu fotograficznego do iPada firmy Apple (sprzedawany osobno), umożliwiający grę i komponowanie z wykorzystaniem aplikacji audio na iPada lub inne urządzenia z iOS.

Aby zapewnić jak najpełniejsze i najbardziej satysfakcjonujące doświadczenia dla muzyków, nowa klawiatura M-Audio Keystation 88 MK3 jest wyposażona w niespotykany dotąd wachlarz oprogramowania do nagrywania/produkcji/wykonywania muzyki, instrumenty wirtualne oraz lekcje online gry/rozwijania umiejętności. Narzędzia te obejmują:

Programy DAW:
– Pro Tools | First M-Audio Edition
– MPC Beats
– Ableton Live Lite

Instrumenty wirtualne:
– Velvet – pianino elektryczne vintage
– Mini Grand – fortepian akustyczny
– Vacuum – polifoniczny, analogowy syntezator lampowy
– Boom – automat perkusyjny vintage
– DB-33 – Symulator organów Tonewheel
– Xpand!2 – Multimbralowa stacja robocza All-In-One

Rozszerzenia brzmieniowe:
– MPC Beats Producer Kits – wielogatunkowe pakiety do produkcji beatów
– F9 Instruments Beats Edition – 25 wysokiej jakości sampli instrumentalnych
– Laniakea Sounds – pakiet produkcyjny rapSoul & LoFi
– MSX Audio – Kolekcja pełnych emocji bębnów
– ADSR – Kolekcja dla producentów LoFi

Oprogramowanie edukacyjne:
– Melodics – Oprogramowanie, które dostosowuje się do Twoich możliwości i gustów muzycznych, aby pomóc Ci lepiej grać na klawiszach. Obejmuje 40 darmowych lekcji na początek!
– Skoove – Interaktywne lekcje gry na pianinie dla początkujących i zaawansowanych pianistów. 3 miesiące Skoove Premium – bezpłatna wersja próbna w zestawie!

Oprogramowanie MPC Beats
Cokolwiek zamierzasz osiągnąć, MPC Beats pomoże ci zacząć.
Łączący w sobie najlepsze elementy legendarnego procesu pracy MPC, MPC Beats ma wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnej produkcji. Edytuj próbki, miksuj ścieżki, znajdź każde brzmienie za pomocą silników syntezy z legendarnych MPC, nagrywaj dźwięk i wiele więcej. MPC Beats będzie hostem dla twoich wtyczek AU/VST, abyś mógł rozszerzyć swój arsenał i miał pewność pełnej kompatybilności z branżowymi standardami technologii wirtualnego studia.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM