Premiera! Interfejs PreSonus AudioBox GO

09.02.2022

Premiera! Interfejs PreSonus AudioBox GO

Ultrakompaktowy, mobilny interfejs audio 2x2 USB

AudioBox GO z PreSonusa ma wszystkie złącza, których potrzebujesz, aby nagrywać w podróży. Na pokładzie znajdziesz wejścia mikrofonowe, instrumentalne i liniowe, wyjścia monitorowe i słuchawkowe oraz port zgodny z USB-C! Karta zapewnia profesjonalne funkcje, a przy tym mieści się w kieszeni!

Z AudioBox GO możesz nagrywać w każdym miejscu, do którego poniesie cię dźwięk. Nagraj gitarę akustyczną nad jeziorem lub wokal na klatce schodowej o potężnym pogłosie w budynku przyjaciela. Albo zarejestruj kilka sampli na stacji metra do następnego beatu!

AudioBox GO wyciągnie cię z domu i sprawi, że nagrywanie stanie się przygodą, czyli tym, czym powinno zawsze być.
AudioBox GO jest tak potężny i naładowany funkcjami, że będziesz chciał go wszędzie ze sobą zabierać – jest tak mały, żeby można było wrzucić go do futerału na gitarę lub torby na laptopa.

Świetnie współpracuje z urządzeniami mobilnymi Android i Apple – ale także z laptopami i komputerami stacjonarnymi, co czyni go idealnym interfejsem dla małych studiów domowych. To urządzenie USB class-compliant, więc nie trzeba pobierać i instalować żadnych sterowników ani aplikacji. A ponieważ jest on zasilany z magistrali USB, nie ma żadnego zasilacza, z którym trzeba się męczyć.

AudioBox GO wyposażony jest w przedwzmacniacz XMAX-L, który nie tylko zapewnia, że twoje nagrania będą brzmiały czysto i wyraźnie z niskim poziomem szumów, lecz również oferuje 50 dB wzmocnienia i zasilanie fantomowe +48V dla profesjonalnych mikrofonów pojemnościowych XLR. Gniazdo combo służy również jako wejście liniowe, które można wykorzystać do nagrywania instrumentów klawiszowych, maszyn perkusyjnych i nie tylko! Osobne wejście instrumentalne pozwala na podłączenie gitary elektrycznej lub basowej, dzięki czemu można nagrywać jednocześnie gitarę i wokal.

Interfejs może współpracować z praktycznie wszystkimi programami do nagrywania audio w systemach macOS i Windows, a dostarczany jest z darmową licencją na Studio One Prime – stworzone przez kreatywnych ludzi do kreatywnej produkcji muzycznej.

Główne cechy:

 

 

 

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM