Premiera: HeadRush CORE

19.09.2023

Premiera: HeadRush CORE

Multiefekt gitarowy, modeler i procesor wokalny w jednym

HeadRush przedstawia HeadRush Core – potężny multiefekt gitarowy, modeler i procesor wokalny w jednym. Zawiera ogromną bibliotekę realistycznych i responsywnych emulacji efektów gitarowych, wzmacniaczy, kolumn i mikrofonów. Zapewnia praktycznie nieograniczone miejsce na pliki IR oraz możliwość uchwycenia brzmienia własnego cennego sprzętu analogowego dzięki technologii „inteligentnego klonowania”.

IDEALNE BRZMIENIE GITARY I WOKALU JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

HeadRush Core oferuje również pełny zestaw efektów wokalnych, w tym standardowy w branży Antares Auto-Tune® i najlepszy w swojej klasie looper.

Wszystko to jest zasilane przez zaawansowany wielordzeniowy procesor, który zapewnia niezwykle wydajne urządzenie podłogowe, z płynnym przełączaniem presetów bez przerw i niezwykle łatwym w obsłudze 7-calowym interfejsem dotykowym. Co więcej, wszystko to umieszczono w niesamowicie wytrzymałej, a przy tym kompaktowej stalowej obudowie z wieloma wejściami/wyjściami, w tym Bluetooth, Wi-Fi i USB Audio.

KOMPLETNY ZESTAW GITAROWY I WOKALNY U TWYCH STÓP

W bibliotece brzmień HeadRush Core znajdziesz najwyższej jakości emulacje najbardziej cenionego sprzętu gitarowego vintage, nowoczesnego i butikowego, stworzone z niespotykaną dokładnością i charakteryzujące się oszałamiająco naturalną dynamiką. Urządzenie zawiera fabryczne presety stworzone przez pasjonatów projektowania brzmień gitarowych ChopTones™ oraz pełen zestaw świetnie brzmiących i łatwych w użyciu efektów wokalnych, w tym Antares Auto-Tune®. Biblioteka ta jest regularnie rozszerzana za pomocą aktualizacji oprogramowania układowego (dostępnych za pośrednictwem wbudowanego połączenia Wi-Fi lub połączenia USB z komputerem Mac/PC).

UCHWYĆ AUTENTYCZNE BRZMIENIE WŁASNEGO SPRZĘTU

HeadRush Core jest wyposażony w opatentowaną technologię klonowania, która umożliwia znaczne rozszerzenie wbudowanej biblioteki wzmacniaczy i efektów przy użyciu prawdziwego sprzętu.

HeadRush Amp Cloner precyzyjnie oddaje brzmienie, dynamikę i, co najważniejsze, odczucie gry ulubionych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, efektów distortion, overdrive, a nawet fuzzów. Klonowanie sprzętu jest niezwykle szybkim procesem, z prostym kreatorem ekranowym prowadzącym użytkownika krok po kroku.

INTUICYJNY INTERFEJS DOTYKOWY Z 7-CALOWYM EKRANEM DOTYKOWYM

Sercem HeadRush Core jest 7-calowy wyświetlacz dotykowy. Wystarczy dosłownie dotknąć, przesunąć palcem i przeciągać/upuszczać, aby natychmiast tworzyć zestawy gitarowe, basowe i wokalne z niesamowitą szybkością i dokładnością. Wyświetlacz zapewnia również wyraźne informacje zwrotne podczas występów na żywo, zwłaszcza podczas dostosowywania brzmień za pomocą zewnętrznego pedału ekspresji w trybie „Hands-Free”.

NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE LOOPER I NARZĘDZIA DO ĆWICZEŃ

HeadRush Core posiada intuicyjny looper, który może nagrywać pętle o długości do 5 minut z 20 minutami całkowitego czasu overdubu; zapisywać i przywoływać pętle; a także synchronizować się z innym sprzętem takim jak automaty perkusyjne za pośrednictwem MIDI.

Kolejną funkcją jest możliwość ładowania utworów bezpośrednio z serwisu Dropbox przez Wi-Fi, dzięki czemu można szybciej ćwiczyć lub uczyć się utworów. Po załadowaniu utworu można zapętlać i spowalniać trudne sekcje, a także zmieniać wysokość dźwięku o półtony w górę lub w dół, aby szybko nauczyć się utworów w nowych tonacjach. Core może również łączyć się i odtwarzać dźwięk z dowolnego urządzenia mobilnego obsługującego technologię Bluetooth, co umożliwia korzystanie z wielu innych serwisów streamingowych i lekcji cyfrowych.

SPRZĘT GOTOWY DO KONCERTOWANIA ZE WSZYSTKIMI POTRZEBNYMI ZŁĄCZAMI

Umieszczony w wytrzymałej, stalowej obudowie i wyposażony w pełny zestaw wejść i wyjść HeadRush Core jest kompaktowym rozwiązaniem dla muzyków gotowych na każdą sytuację. Oprócz szerokiej gamy wejść/wyjść, w tym wejść gitarowych i mikrofonowych, wyjść 1/4″, XLR i słuchawkowych, MIDI I/O oraz łączności bezprzewodowej, Core posiada również stereofoniczną pętlę efektów, która umożliwia podłączenie zewnętrznych efektów i innego sprzętu do dowolnego punktu wewnętrznego łańcucha sygnałowego. Ta pętla efektów umożliwia również połączenie z tradycyjnymi wzmacniaczami za pomocą metody czterech kabli. Wbudowany interfejs audio USB zapewnia również łatwy dostęp do nagrywania w jakości studyjnej lub reampingu bezpośrednio do programu DAW na komputerze Mac lub PC.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM