PREMIERA: EWI Solo z Akai Professional

25.08.2020

PREMIERA: EWI Solo z Akai Professional

Pierwszy instrument EWI z wbudowanym głośnikiem

Akai Professional wprowadza EWI Solo – pierwszy samodzielny instrument EWI z wbudowanym głośnikiem.
Wbudowany głośnik i akumulator, wiele trybów gry i wysokiej jakości dźwięk sprawiają, że EWI Solo jest jak dotąd najbardziej przenośnym instrumentem EWI.

Czy kiedykolwiek chciałeś dostać się do ekscytującego świata instrumentów dętych drewnianych i blaszanych?
Firma Akai Professional właśnie sprawiła, że wybór Twojego nowego instrumentu jest oczywisty! Postaw na EWI Solo!
Ta nowa generacja instrumentów dętych jest przygotowana na każdą sytuację, łącząc wszystkie ekspresyjne możliwości muzyczne i elementy do obsługi/regulacji, jakie można znaleźć w tradycyjnych akustycznych instrumentach dętych, z wszechstronnością instrumentu elektronicznego i mobilną specyfikacją.

Samodzielne działanie

Osoby grające na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych docenią możliwości całkowicie nieskrępowanej gry na EWI Solo. Nowością w serii EWI Solo jest wbudowany głośnik, skalibrowany dla najbardziej naturalnego odwzorowania dźwięku, w celu odtworzenia każdego subtelnego niuansu gry instrumentalisty.
W połączeniu z wewnętrznym akumulatorem litowo-jonowym o długiej żywotności, zapewniającym ponad 12 godzin nieprzerwanego czasu gry, EWI Solo jest idealne do ćwiczeń i improwizowanych występów.

Setki brzmień w zestawie

Seria EWI firmy Akai Professional jest znana z brzmień, które inspirują kreatywność i gwarantują natychmiastowe zastosowanie w wielu gatunkach.
EWI Solo nie jest wyjątkiem i jest przygotowane na każde wykonanie. Ma 200 fabrycznych brzmień wysokiej jakości, które reagują natychmiast na nawet najbardziej subtelne modulacje. Od soczystych, ewoluujących padów syntezatorowych po autentyczny, zmysłowy, jazzowy klarnet – fachowo opracowany katalog ekskluzywnych brzmień obejmuje każdy gatunek muzyczny.
Ultraresponsywny ustnik EWI Solo, z czujnikami ciśnienia powietrza i nacisku, precyzyjnie kontroluje dynamikę głośności i wysokości dźwięku, zapewniając bezkompromisową reakcję. Połącz to ze specjalnymi manipulatorami do dodawania efektów takich jak reverb, delay i chorus, a także funkcjami edycji Pitch, Tuning i Dual LFO, a okaże się, że EWI Solo zapewnia wszystko, czego muzycy potrzebują do kształtowania swojego charakterystycznego brzmienia.

Podłącz dla większej kontroli

Niezależnie od tego, czy chodzi o ćwiczenie, występy na żywo, czy też o nagrania studyjne, EWI Solo ma arsenał opcji połączeń, zapewniających pełną elastyczność podłączania. Wejdź do świata instrumentów wirtualnych przy pomocy interfejsu USB-MIDI w EWI Solo. Podłącz się bezpośrednio do systemu nagłośnienia przy pomocy wyjścia 1/4″. Ćwicz po cichu, o dowolnej porze, dzięki wyjściu słuchawkowemu 1/8”. Użytkownicy mogą nawet podłączyć urządzenie odtwarzające dźwięk do EWI za pomocą wejścia pomocniczego 1/8 w celu grania z podkładami. Czegokolwiek potrzebujesz, EWI Solo to zapewnia.

Bazuje na legendzie

Dołączono również najważniejsze funkcje z flagowego instrumentu Akai Professional – EWI5000, w celu zapewnienia optymalnych możliwości wykonawczych. Rolki oktawowe błyskawicznie zmieniają zakres przycisków nutowych, bez trudu zmieniając rejestr. Użytkownicy mogą dodawać portamento za pomocą dogodnie usytuowanej płytki Glide. Uzyskaj dokładnie taką ekspresję, jakiej potrzebujesz, dzięki regulowanej płytce Pitch-bend. Muzycy mogą nawet zapisać każdą edycję programu i przywołać ją na bieżąco za pomocą poręcznej funkcji ulubionych.

Znajoma technika

Osoby grające na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych nie muszą przyswajać żadnych dodatkowych technik palcowania. EWI Solo dostosowuje się do wszystkich głównych stylów palcowania jednym ruchem pokrętła, oferując tryby palcowania dla fletu, oboju, saksofonu i EVI (Electronic Valve Instrument).

Najważniejsze cechy EWI Solo:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM