Poznaj procesor HeadRush Gigboard!

01.10.2018

Poznaj procesor HeadRush Gigboard!

Doskonałe symulacje w studiu i na scenie

Przedstawiamy HeadRush Gigboard – najlepszy kompaktowy i gotowy do trasy procesor z symulacjami wzmacniaczy, efektów i kolumn gitarowych oraz mikrofonów.

HeadRush Gigboard to kolejny w pełni funkcjonalny procesor z symulacjami wzmacniaczy, kolumn, efektów i mikrofonów starannie przygotowanych dla współczesnych gitarzystów i muzyków studyjnych. HeadRush Gigboard wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™, dzięki czemu zapewnia najbardziej uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w kompaktowym, scenicznym procesorze gitarowym. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza w stylu vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya, czy najcięższego z najcięższych brzmień do djentu, HeadRush Gigboard poradzi sobie z tym i wszystkim innym!

Ekran dotykowy

Sercem HeadRush Gigboard jest 7-calowy ekran dotykowy i wyjątkowo intuicyjny dla gitarzystów interfejs użytkownika – możesz dosłownie dotykać, przesuwać oraz przenosić i upuszczać poszczególne elementy w celu tworzenia i edycji swoich zestawów z niesamowitą szybkością i precyzją.

Tryb Hands-Free

Nic nie powinno przeszkadzać Ci w występie, dlatego Gigboard ma łatwy w obsłudze tryb Hands-Free do ustawiania brzmień w locie. Po prostu przytrzymaj odpowiedni przełącznik nożny, a Gigboard da Ci dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich parametrów wybranego modułu.

Stworzony do przenoszenia

HeadRush Gigboard ma kompaktową, wytrzymałą i przygotowaną do trasy metalową obudowę. Zawiera wiele przemyślanych cech i funkcji do wykorzystania na scenie, w tym funkcję setlist, bardzo jasny wyświetlacz i paski LED, które pokazują status każdego z 4 przełączników nożnych w każdym zestawie.

Wejścia i wyjścia

HeadRush Gigboard gwarantuje bezproblemową asymilację z Twoim aktualnym sprzętem. Zapewniają to: wejście gitarowe 1/4″, 2 wyjścia TRS (wybór poziomu: wzmacniacz lub liniowy), wyjście słuchawkowe, 5-pinowe wejście/wyjście MIDI, wyjście do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza 1/4″, pętla efektów i para wejść 1/4″ do podłączenia zewnętrznych pedałów ekspresji.

Nagrywanie w studyjnej jakości

Port USB w Headrush Gigboard działa jako interfejs audio USB, który nagrywa i reampuje w oszałamiającej jakości 24 bity/96 kHz; zapewnia też prosty interfejs z funkcją „przeciągnij i upuść” do ładowania i tworzenia kopii zapasowych zestawów, setlist i plików IR do i z komputera.

Obsługa IR

Dzięki obsłudze plików z odpowiedziami impulsowymi (własnych/innych firm), można natychmiast rozszerzyć zestaw brzmień kolumn gitarowych Gigboard i zyskać wyjątkowe możliwości kształtowania brzmienia. Poza tym, HeadRush połączył siły z firmą Celestion i na początek można pobrać dostępne na wyłączność pliki IR!

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM