Poznaj gamę produktów RØDE Wireless

12.12.2023

Poznaj gamę produktów RØDE Wireless

Wireless ME, Wireless GO II, Wireless PRO

Od czasu premiery Wireless GO, a nawet od pojawienia się przełomowej serii RØDELink firma RØDE stała się liderem w dziedzinie bezprzewodowego dźwięku dla twórców treści. Wraz z wprowadzeniem na rynek Wireless ME i Wireless PRO oferta RØDE wzbogaciła się o produkty bezprzewodowe, które zadowolą każdego twórcę, od tych zupełnie początkujących korzystających ze smartfonu do tworzenia treści do mediów społecznościowych, po profesjonalnych filmowców.

Poznaj kluczowych graczy ze świata mikrofonów bezprzewodowych: Wireless ME, Wireless GO II i Wireless PRO.

 

Twórz bez ograniczeń

Niezależnie od tego, czy kręcisz treści na media społecznościowe, czy swój kolejny film krótkometrażowy, mikrofon bezprzewodowy to idealne rozwiązanie do przechwytywania nieskazitelnego dźwięku z pełną swobodą. Przetnij przewód i twórz bez ograniczeń.

Świetny dźwięk równa się świetna treść

Telefony i aparaty fotograficzne mogą rejestrować wyjątkowe wideo, ale ich wbudowane mikrofony pozostawiają wiele do życzenia. Ożyw swoje treści dzięki bezprzewodowemu dźwiękowi wyższego poziomu.

Kieszonkowa moc

Kompaktowe mikrofony bezprzewodowe zapewniają dużą moc w urządzeniu, które wygodnie mieści się w dłoni. Twojego kieszonkowego towarzysza możesz zabrać ze sobą wszędzie, po drodze rejestrując doskonały dźwięk.

Liderzy bezprzewodowego dźwięku dla twórców

Firma RØDE była pionierem w kategorii ultrakompaktowych mikrofonów bezprzewodowych dzięki oryginalnemu rozwiązaniu Wireless GO i dziedzictwo to jest kontynuowane w obecnym zasięgu łączności bezprzewodowej.

Który Wireless jest najlepszy dla Ciebie?

Wireless ME

Łatwy w użyciu.

Najlepszy do tworzenia treści w mediach społecznościowych na smartfonie lub kręcenia filmów przy użyciu lustrzanki cyfrowej/aparatu bezlusterkowego.

Wireless GO II

Wszechstronny system bezprzewodowy.

Najlepszy do tworzenia treści za pomocą smartfona lub lustrzanki cyfrowej/aparatu bezlusterkowego, gdzie potrzebne są dwa mikrofony, więcej opcji dostosowywania dźwięku i elastyczne sterowanie.

Wireless PRO

Najlepszy zestaw do bezprzewodowego nagrywania.

Najlepsze rozwiązanie do tworzenia treści za pomocą smartfona, lustrzanki cyfrowej/aparatu bezlusterkowego lub profesjonalnego aparatu, w którym potrzebne są dwa mikrofony, zaawansowane funkcje i zaawansowane opcje dostosowywania.

Znajdź sklep, w którym kupisz Wireless.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM