Poznaj Akai VIP 3.0

11.10.2017

Poznaj Akai VIP 3.0

Bezpośrednia kontrola całej biblioteki VST

Witamy w świecie oprogramowania VIP 3.0 do tworzenia muzyki VIP!
Oprogramowanie VIP zapewnia niesamowity dostęp do Twojego wirtualnego instrumentu i kolekcji efektów, płynnie integrując Twoje doświadczenia ze sprzętem i oprogramowaniem oraz nieograniczoną swobodę tworzenia w przyjaznym dla użytkownika, intuicyjnym formacie.

Połączenie oprogramowania VIP z kompatybilną klawiaturą sterującą usprawnia Twoją pracę, zapewnia poczucie naturalnej gry i wzbogaca Twoją kreatywność – naturalne, dotykowe doznanie sprzętu zostało połączone z niezrównanymi możliwościami przetwarzania wirtualnych instrumentów.

Rozszerzona kontrola
Połączenie w pełni funkcjonalnej kontroli wszystkich parametrów, zintegrowany wysokiej rozdzielczości pełnokolorowy 4,3-calowy wyświetlacz wraz z dołączonym oprogramowaniem VIP do klawiatur umożliwia niezrównaną kontrolę w czasie rzeczywistym i precyzyjną reakcję Twoich instrumentów wirtualnych i efektów. To usprawnia Twoją pracę i jej organizację oraz zapewnia solidną podstawę do wyrażenia Twojej twórczej ekspresji.

Centrum dowodzenia
Wzbogać swoje urządzenia MIDI o oprogramowanie VIP i zrewolucjonizuj swoją produkcję muzyki oraz wydajność pracy. Dzięki oprogramowaniu VIP zyskasz nowe funkcje w urządzeniu MIDI, bezproblemowo zmapujesz przyciski swoich urządzeń MIDI (np. gałki, przyciski, enkodery) do parametrów VIP lub do natychmiastowego kreatywnego użycia w rozszerzonej bibliotece mapowania kontrolerów marek Akai i M-Audio.

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM