Popraw brzmienie z mikrofonami DPA 2028 i 4018

15.12.2022

Popraw brzmienie z mikrofonami DPA 2028 i 4018

Mikrofony do wystepów na żywo

Wybór najlepszego mikrofonu wokalnego do występu na żywo może wprowadzić największą różnicę bez inwestowania w drogie elementy. Kluczem do sukcesu jest płaska charakterystyka częstotliwościowa, która daje naturalny i czysty sygnał. Przyjrzyjmy się mikrofonom do wokalu 4018 i 2028 marki DPA Microphones.

Oba mikrofony do wokalu DPA – d:facto™ 4018 i 2028 – zostały zaprojektowane tak, by przenieść studyjną jakość dźwięku na scenę, a jednocześnie zostały zbudowane z myślą o użytkowaniu w trasie.

Pobierz e-book, z którego dowiesz się, jak mikrofony d:facto™ 4018 i 2028 mogą poprawić brzmienie podczas występów na żywo. Dowiesz się też o powszechnie błędnych przekonaniach dotyczących wyboru mikrofonu.

POBIERZ E-BOOK

Mikrofon wokalowy 2028 stworzony jest po to, by radzić sobie z wyzwaniami na scenie.
Ten wszechstronny, pojemnościowy mikrofon do ręki zapewnia fantastyczną, przejrzystą jakość wokalu użytkownikom podczas przeróżnych występów na żywo: w kościołach, podczas prowadzenia audycji, itp. Używaj zarówno w formie przewodowej, jak i w połączeniu z Twoim ulubionym systemem bezprzewodowym, tak czy inaczej, wystarczy, że go wepniesz, a Twoje wokale zabrzmią jak nigdy wcześniej.

• Wytrzymała mechaniczna konstrukcja
• Mniejsze problemy ze sprzęganiem
• Jednolita kierunkowość superkardioidalna
• Obsługa dużego SPL (poziomu ciśnienia akustycznego)
• Łatwa korekta EQ

 

Czytaj więcej…

 


Mikrofon wokalowy 4018
zaprojektowany jest specjalnie do występów na scenie – niezależnie od tego czy występ odbywa się w przytulnym klubie czy w wielkiej hali koncertowej. Wyposażony jest w superkardioidalną kapsułę, która została zaprojektowana w celu przejrzystego odtworzenia każdego niuansu ludzkiego głosu. Odznacza się wysokim poziomem odrzucania dźwięków z boków i z tyłu przy minimalnym tłumieniu bocznym 9dB. Nie jest on jednak ograniczony przez mniej korzystne aspekty mikrofonów superkardioidalnych takie jak nieprzewidywalny, nieliniowy tył, który może sprzęgać od odsłuchów, ponieważ złapie nagły skok częstotliwości.

• Trwała konstrukcja modułowa
• Wysoki współczynnik gainu do sprzężenia
• Jednolita kierunkowość superkardioidalna
• Doskonałe odrzucanie dźwięków spoza osi
• Obsługa dużego SPL (poziomu ciśnienia akustycznego)
• Niski hałas użytkowania

 

Czytaj więcej…

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM