Pomóż nam stworzyć program warsztatów z interfejsami UA

03.02.2022

Pomóż nam stworzyć program warsztatów z interfejsami UA

Wypełnij ankietę, której wyniki pozwolą nam stworzyć dobry program

Dla przyszłych i obecnych producentów muzycznych planujemy zorganizować warsztaty z wykorzystaniem interfejsów audio marki Universal Audio. By jak najlepiej opracować program warsztatów, przygotowaliśmy ankietę, której wyniki pozwolą nam skroić program odpowiedni do oczekiwań respondentów.

Zapraszamy do udziału w ankiecie. Zapewniamy poufność i anonimowość badania oraz respondentów.

Planowane w 2022 roku warsztaty poprowadzi Kris Górski – właściciel studia nagraniowego Audioplanet, inżynier dźwięku, producent muzyczny i kompozytor, który komponuje głównie muzykę do filmowych produkcji dokumentalnych, reklam oraz piosenek.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Administratorem danych osobowych zawartych w ankiecie jest: AUDIOSTACJA P.Dygasiewicz P.Dolewka sp. j., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółowa informacja Administratora dotycząca przetwarzania danych, w tym o uprawnieniach przysługujących podmiotom danych, znajduje się pod TYM linkiem.

Zapraszamy!
Audiostacja i Audioplanet

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM