Połącz się na żywo z IK Multimedia!

01.04.2020

Połącz się na żywo z IK Multimedia!

Podziel się projektami

Mamy nadzieję, że Wy i Wasze rodziny jesteście bezpieczni i cieszycie się zdrowiem.
Choć nasze biura są czasowo zamknięte, pozostajemy wierni naszej maksymie „Musicians First” („Muzycy na pierwszym miejscu”) przez wsparcie naszych użytkowników na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować zdalnie, uczyć się, streamować, czy po prostu spędzić trochę więcej czasu w domowym studiu, możesz mieć nowe pytania, a my chcemy Ci pomóc w znalezieniu odpowiedzi.

Połącz się na żywo z IK

Codziennie o 16:00 EST (22:00) będziemy transmitować na żywo wywiady z artystami, wskazówki i sztuczki od naszych programistów oraz sesje pytań i odpowiedzi. Będziemy także rozdawać wspaniałe nowe produkty na końcu każdego streamu!

Rozkład pierwszych relacji

Te streamy dadzą Ci radość, informacje i oddech od tego, co się dzieje na co dzień na świecie. Masz pomysł, co moglibyśmy omówić w streamie? Daj nam znać na Instagramie, Facebooku czy Twitterze!

Podziel się swoimi projektami

Niektórzy z Was więcej czasu siedzą w domu i mogą więcej czasu poświęcić na swoje projekty czy hobby.
Nasza nowa strona, IK Creators, docenia i pokazuje twórczość naszych przyjaciół i fanów na świecie.

Użyj hasztagu #IKCreator w mediach społecznościowych, by Twoja praca znalazła się na tej stronie. Codziennie będziemy wybierać muzykę, filmy i inne prace oznaczone tym hasztagiem i nagradzać oprogramowaniem i sprzętem! Zatrzymaj się na chwilę, by zobaczyć, co użytkownicy naszego sprzętu mają do zaoferowania, by się zainspirować, nawiązać współpracę czy po prostu miło spędzić czas. Śledź nasze media społecznościowe, by zobaczyć wyróżnione dzieła!

Bezpłatne oprogramowanie

Jeśli szukacie ulepszenia lub rozbudowy swojego sprzętu do produkcji muzyki, możemy pomóc darmowym oprogramowaniem dostępnym dla każdego.

Dodatkowe punkty

By ułatwić muzykom rozbudowę swoich studiów, przyznajemy swoim zarejestrowanym użytkownikom dodatkowo 30 JamPoints. Można je wykorzystać na dowolne produkty lub promocje IK Multimedia. Wystarczy zalogować się na swoje konto, by automatycznie się na nim pojawiły.

Wsparcie

Zespół IK jest cały czas gotów nieść Ci pomoc w pracy. Pytania i wątpliwości (w języku angielskim) można umieszczać na https://www.ikmultimedia.com/contact-support/.

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie do produktów IK i mamy nadzieję, że będą one godnym dopełnieniem Twojej kreatywności!

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM