OX Amp Top Box

13.12.2017

OX Amp Top Box

Uzyskaj najlepsze brzmienie ze swojego wzmacniacza lampowego

OX Amp Top Box to wysokiej klasy, reaktywny ogranicznik mocy, pozwalający gitarzystom na grę na wzmacniaczu lampowym i nagrywanie go przy jego idealnym ustawieniu – od granicy przesterowania po pełen przester – przy każdym poziomie głośności i z zawsze gotowymi symulacjami mikrofonu, pomieszczenia oraz kolumny głośnikowej o studyjnej jakości, do włączenia których wystarczy jeden ruch pokrętłem.

OX wyposażony jest w przełomową technologię Dynamic Speaker Modeling, symulującą przesterowanie głośnika i załamania jego membrany przy pełnym obciążeniu (tzw. „cone cry”) jak żadne inne urządzenie na rynku. To pierwszy na świecie butikowy ogranicznik mocy i urządzenie do nagrywania wzmacniacza gitarowego – zbudowane porządnie, do pracy w domu i studiu przez wiele lat.

Teraz możesz

Najważniejsze cechy

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM