OX Amp Top Box

13.12.2017

OX Amp Top Box

Uzyskaj najlepsze brzmienie ze swojego wzmacniacza lampowego

OX Amp Top Box to wysokiej klasy, reaktywny ogranicznik mocy, pozwalający gitarzystom na grę na wzmacniaczu lampowym i nagrywanie go przy jego idealnym ustawieniu – od granicy przesterowania po pełen przester – przy każdym poziomie głośności i z zawsze gotowymi symulacjami mikrofonu, pomieszczenia oraz kolumny głośnikowej o studyjnej jakości, do włączenia których wystarczy jeden ruch pokrętłem.

OX wyposażony jest w przełomową technologię Dynamic Speaker Modeling, symulującą przesterowanie głośnika i załamania jego membrany przy pełnym obciążeniu (tzw. „cone cry”) jak żadne inne urządzenie na rynku. To pierwszy na świecie butikowy ogranicznik mocy i urządzenie do nagrywania wzmacniacza gitarowego – zbudowane porządnie, do pracy w domu i studiu przez wiele lat.

Teraz możesz

Najważniejsze cechy

Pozostałe aktualności

DPA World Tour

DPA World Tour

17.04.2018

Serdecznie zapraszamy na całodniowe warsztaty DPA World Tour, podczas których będzie można zdobyć bezcenną praktyczną wiedzę, poszerzyć kontakty i  podzielić […]

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM