Oprogramowanie v2.0 do procesora HeadRush Gigboard

14.11.2018

Oprogramowanie v2.0 do procesora HeadRush Gigboard

Zwiększona wydajność i nowe funkcje oprogramowania

HeadRush, uznany twórca innowacyjnych produktów gitarowych najnowszej generacji, ogłosił nową wersję oprogramowania v2.0 do procesora gitarowego Gigboard.

Firma HeadRush – znana z innowacyjnych gitarowych produktów najnowszej generacji – ogłosiła aktualizację do oprogramowania procesora gitarowego Gigboard. Oprogramowanie v2.0 dostarcza 8 nowych niesamowitych wzmacniaczy, 160 nowych kolumn IR (odpowiedzi impulsowe), mnóstwo nowych efektów i udoskonalono funkcje menu. Usprawniono także wydajność i elastyczność pracy procesora.

Gigboard już teraz zdobył międzynarodowe uznanie wiodących pism branżowych i zawodowych muzyków. Nowe uaktualnione oprogramowanie wyniosą Gigboard na jeszcze wyższy poziom.

Dodano  7 nowych modeli wzmacniaczy w kategorii Amp:

Dodano 160 nowych wyjątkowych IR-ów (odpowiedzi impulsowych) w kategorii IR category, na podstawie poniższych kolumn:

Dodano 3 nowe FX w kategorii Modulation:

Dodano 2 nowe FX w kategorii Reverb/Delay:

Dodano AUTO SWELL w kategorii Dynamics.

Dodano funkcje toggle reverb i delay tails na efekt ze sprzętem.

Dodano poniższe opcje do strony Global Settings:

Dodatkowo zoptymalizowano DSP, ulepszono interfejs i wprowadzono drobne poprawki.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM