Oprogramowanie Akai MPC 2.0 z nowymi funkcjami

23.11.2017

Oprogramowanie Akai MPC 2.0 z nowymi funkcjami

Zgodne z komputerami PC oraz Mac

Akai Professional wyzwala nowe możliwości twórcze!
Nowa generacja uznanego, flagowego oprogramowania MPC 2.0 do produkcji bitów wprowadza do MPC kilka nowych potężnych funkcji do komponowania i wykonywania muzyki.

Akai Professional, wiodący producent sprzętu muzycznego dla wykonawców i producentów, ogłosił oficjalne wydanie MPC 2.0.

MPC 2.0 został wydany po okresie szczegółowych testów beta i jest zgodny z komputerami Mac i PC, może działać jako główny DAW lub płynnie integrować się z wybranym przez Ciebie programem DAW jako wtyczka VST, AU lub AAX. Ma przeprojektowany, łatwy w obsłudze interfejs i stanowi ogromny skok naprzód w kategorii oprogramowania do produkcji bitów. Dzieje się tak dzięki dodaniu potężnego zestawu nowych funkcji, w tym:

MPC 2.0 został stworzony w celu zapewnienia dotykowego i wciągającego doświadczania integracji sprzętowo-programowej. Doskonale działa z definiującą branżę linią kontrolerów Akai Professional – MPC, jak również z najnowszymi samodzielnymi urządzeniami.
Obsługiwane modele to:
MPC X, MPC Live, MPC Touch, MPC Studio Black, MPC Renaissance, MPC Studio, MPC Element i linia klawiatur sterujących MPK2.

Ścieżki aktualizacji MPC 2.0:
Ścieżki aktualizacji dla wszystkich aktualnych właścicieli MPC są następujące:
MPC X: BEZPŁATNIE
MPC Live: BEZPŁATNIE
MPC Touch: BEZPŁATNIE
MPC Studio Black: BEZPŁATNIE w przypadku rejestracji po 1 stycznia 2017 r., 99,99$ – w przypadku wcześniejszej rejestracji
Aktualizacje na pozostałe urządzenia kosztują od 99,99$.

„Połączenie ponad 8 lat rozwoju, niezgłębionych możliwości ścieżek audio i funkcji DAW czyni MPC 2.0 najpotężniejszą dostępną na rynku platformą do produkcji bitów” – powiedział Dan Gill, menadżer produktu w Akai Professional.

W nadchodzących miesiącach pojawią się aktualizacje, które dodadzą do MPC 2.0 nowe, fascynujące funkcje usprawniające pracę i inspirujące narzędzia kreatywne.

The Vault 2.0
Vault 2.0 to kolekcja zawierająca ponad 10GB mocnych, niesamowicie brzmiących próbek i instrumentów od paru najlepszych na świecie firm tworzących biblioteki sampli, w tym: CAPSUN ProAudio, Loopmasters, Toolroom, MVP Loops, jak również nasze specjalne brzmienia.  

Przy zakupie w ramach pakietu MPC Plus, MPC 2.0 i The Vault 2.0 dostępne są w obniżonej cenie.

Więcej na www.akaipro.com

 

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM