Nowy RME ADI-2 DAC FS

16.01.2020

Nowy RME ADI-2 DAC FS

Nowa wersja konwertera RME ADI-2 DAC

Firma RME stworzyła wysokiej jakości, uniwersalny przetwornik cyfrowo-analogowy ADI-2 DAC, który szturmem podbił serca producentów muzycznych i użytkowników hi-fi. Urządzenie jest teraz dostępne w nowej wersji: ADI-2 DAC FS.

Nowa rodzina przetworników

W odświeżonym modelu zastosowano nowe przetworniki AK4493 (wcześniej 4490), które poprawiają stosunek sygnału do szumu z 117 dB do 120 dB (123 dBA). Zniekształcenia zmniejszyły się o około 10 dB, do fantastycznych -120 dB na pełnym poziomie cyfrowym. Sensacyjny poziom -118 dBu, który spowodował całkowitą eliminację szumu na wyjściu IEM, jest teraz jeszcze lepszy i wynosi -120 dBu! Do tego analogowe wejścia XLR, RCA i IEM mają dodatkowy zapas dynamiki 2,5 dB, co również podnosi limit nieprzesterowanych szczytów między próbkowych do pokaźnego poziomu +4 dBFS!

Pilot zdalnego sterowania

Konwerter w nowej odsłonie jest teraz oferowany w z rozbudowaną wersją pilota na podczerwień MRC (Multi-Remote-Control). Najnowsza wersja pilota odznacza się dodatkowymi przyciskami dla najczęściej używanych funkcji, a mianowicie włączania/wyłączania funkcji Loudness, parametrycznego korektora oraz Bass/Treble. Dodatkowo dostępne są przyciski do bezpośredniej regulacji tonów niskich, wysokich i balansu. Dzięki dodatkowym przyciskom najczęściej używane funkcje urządzenia są teraz dostępne bezpośrednio z poziomu pilota zdalnego sterowania.

Nadal dostępne są cztery programowalne przyciski od 1 do 4 z poprzedniej wersji pilota, które można przypisać do wybranych z 32 poleceń/działań.
Wraz ze zmianami w urządzeniu i nowym, rozszerzonym pilotem zdalnego sterowania, RME dąży do udoskonalenia i tak już doskonałego urządzenia!

Zobacz pełny opis urządzenia

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM