Nowy mikrofon dynamiczny V7 SWITCH

20.07.2022

Nowy mikrofon dynamiczny V7 SWITCH

V7 SWITCH skonstruowany z myślą o wydajności i trwałości

Firma sE Electronics ogłosiła nowy mikrofon V7 SWITCH. To najnowsza iteracja nagrodzonego przez TEC superkardioidalnego dynamicznego mikrofonu ręcznego V7. Inżynierowie dźwięku nigdy wcześniej nie brzmieli tak dobrze!

Niezawodność, wytrzymałość i odporność na wszelkie warunki spotykają się z bujną, żywą i melodyjną barwą.

Doświadcz czystego, otwartego dźwięku, który doskonale uchwyci Twój głos i instrumenty w najbardziej naturalny sposób, jaki kiedykolwiek słyszałeś na scenie.

V7 SWITCH kontynuuje tę samą wybitną technologię odrzucania sygnału pozaosiowego i wysokiego wysterowania przed sprzęganiem, jak klasyczny V7.

Dzięki cichej konstrukcji, V7 SWITCH ma bezgłośną, bezklikową pracę z osadzonym głęboko przełącznikiem, aby chronić go przed potencjalnym zahaczeniem, gdy np. jest umieszczony na klipsie.

Niezależnie od tego, czy jest używany jako mikrofon talkback przez inżynierów dźwięku, czy jako mikrofon w osobistym zestawie nagłośnieniowym w miejscu kultu, V7 SWITCH jest świetnie brzmiącym mikrofonem wielozadaniowym, gotowym do pracy, kiedy tego potrzebujesz.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

NOWOŚĆ: Moog Mavis

NOWOŚĆ: Moog Mavis

20.06.2022

Mavis to syntezator idealny zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych syntetystów. Semimodularny Mavis wyposażony jest w jednooktawową klawiaturę, więc […]

Czytaj dalej

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM