Bezprzewodowy system Wireless GO II Single

14.01.2022

Bezprzewodowy system Wireless GO II Single

Ultrakompaktowa obudowa i niezrównany zestaw funkcji

Firma RØDE Microphones wypuściła na rynek wyczekiwaną edycję pojedynczego zestawu wiodącego w branży systemu mikrofonów bezprzewodowych Wireless GO II.

Oferując tę samą ultrakompaktową obudowę i niezrównany zestaw funkcji, co oryginał, ale z jednym nadajnikiem zamiast dwóch, Wireless GO II Single jest wszechstronnym mikrofonem dla twórców treści w pojedynkę.

Dzięki tylko jednemu nadajnikowi, Wireless GO II Single jest idealnym rozwiązaniem dla osób tworzących treści w pojedynkę.

Główne cechy:

Wireless GO II, wprowadzony na rynek na początku 2021 roku, to ultrakompaktowy i niezwykle wszechstronny mikrofon, który kontynuuje dziedzictwo oryginalnego Wireless GO jako mikrofonu bezprzewodowego dla twórców treści.

Początkowo wprowadzony na rynek jako dwukanałowy system z jednym odbiornikiem i dwoma nadajnikami, Wireless GO II zrewolucjonizował bezprzewodowy dźwięk, oferując szereg niespotykanych wcześniej funkcji. Obejmuje to uniwersalną kompatybilność z kamerami, urządzeniami mobilnymi i komputerami, zasięg do 200 m, nagrywanie z ponad 40 godzinami pamięci wewnętrznej, elastyczną kontrolę wzmocnienia, pełną konfigurację w podróży i zaawansowane funkcje za pośrednictwem aplikacji RØDE Central na komputer i urządzenia mobilne, a także wiele innych. Wszystko to było dodatkiem do ultrakompaktowej obudowy i profesjonalnej jakości dźwięku, której twórcy oczekiwali od Wireless GO.

Od czasu premiery Wireless GO II był kilkakrotnie ulepszany, a aktualizacje firmware’u i oprogramowania dodawały nowe funkcje i usprawnienia działania. Obejmuje to odblokowanie kompatybilności z RØDE Connect, dzięki czemu jest to pierwszy bezprzewodowy system mikrofonowy tego typu, który można w pełni zintegrować z oprogramowaniem do podcastingu lub streamingu, a także dodanie funkcji samodzielnego nagrywania, zasadniczo przekształcając Wireless GO II w samodzielny rejestrator terenowy oraz aktualizację RØDE Central w celu łatwiejszego zarządzania plikami.

Wireless GO II Single jest identyczny z wersją z dwoma nadajnikami w wygodnym i niedrogim pakiecie z jednym nadajnikiem. Jest to idealne rozwiązanie dla twórców treści w pojedynkę lub użytkowników, którzy potrzebują zapasowego zestawu Wireless GO II w terenie (dodatkowy nadajnik Wireless GO II może być sparowany z odbiornikiem dla użytkowników, którzy wymagają nagrywania dwukanałowego).

Ta nowa wersja potwierdza, że Wireless GO II jest najlepszym w swojej klasie systemem mikrofonów bezprzewodowych, oferującym najwyższą wydajność i wszechstronność w szerokim zakresie zastosowań związanych z tworzeniem treści.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM