NOWOŚĆ: RØDECaster™ Pro

05.12.2018

NOWOŚĆ: RØDECaster™ Pro

Studio produkcji podcastów

Oto rewolucyjny RØDECaster™ Pro – pierwsze na świecie w pełni zintegrowane studio produkcji podcastów.

Dzięki innowacyjnemu zestawowi funkcji, których do tej pory nie można było znaleźć w jednej konsolecie, urządzenie RØDECaster™ Pro już teraz wysyła fale ekscytacji do społeczności podcastingu.

Teraz każdy, kto marzy o tworzeniu podcastów w profesjonalnej jakości, będzie mógł to robić płynnie dzięki tej potężnej platformie. Jest to nowy, niezwykły kierunek dla firmy RØDE, który ma na zawsze zmienić oblicze podcastingu.

Wbudowane funkcje obejmują m.in:

„W 2004 roku wprowadziliśmy na rynek nasz pierwszy produkt podcastowy, mikrofon USB Podcaster.

„Od tego czasu nasze mikrofony broadcastowe, zwłaszcza mikrofony Procaster i RØDE NT-USB, stały się mikrofonami wybieranymi przez rosnący świat podcastingu i vloggingu.

Profesjonalne studio podcastowe RØDECaster™ jest dla nas w RØDE projektem prawdziwej pasji i naturalnym kolejnym krokiem w naszej misji demokratyzacji narzędzi kreatywności.

RØDECaster™ Pro to profesjonalne studio na profesjonalnym poziomie w rękach każdego – niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą, czy też doświadczonym profesjonalistą. Na świecie jeszcze czegoś takiego nie ma!” – mówi założyciel i prezes RØDE, Peter Freedman AM.

To jest prawdziwe ułatwienie profesjonalnego podcastingu!

W skrócie:

 

 

 

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM