Nowość: RODE Wireless GO II TX i Wireless ME II TX

01.08.2023

Nowość: RODE Wireless GO II TX i Wireless ME II TX

Nowe wszechstronne nadajniki z RODE

RØDE wprowadza dwa nowe ultrakompaktowe nadajniki bezprzewodowe: Wireless GO II TX oraz Wireless ME TX, a także Charge Case – poręczne etui ładujące do Wireless GO II.

Wireless GO II TX to niezwykle wszechstronny nadajnik bezprzewodowy, który idealnie nadaje się do przeprowadzania
wywiadów, kręcenia filmów i tworzenia treści. Wystarczy przypiąć go do swojego rozmówcy i nagrywać za pomocą wysokiej
jakości wbudowanego mikrofonu lub przymocować do paska lub tyczki mikrofonowej i podłączyć mikrofon lavalier do analogowego wejścia 3,5 mm.

Możesz zarejestrować ponad 40 godzin nagrań na samym nadajniku lub przesyłać dźwięk za pośrednictwem najnowocześniejszej technologii bezprzewodowej RØDE Series IV 2,4 GHz z zasięgiem do 200 m ( w linii wzroku).

Uwaga: Ten produkt wymaga do działania RØDE Series IV RX (odbiornika), takiego jak Wireless GO II RX, Wireless ME RX,
RØDECaster Pro II, RØDECaster Duo lub Streamer X.

Wireless ME TX to ultrakompaktowy nadajnik bezprzewodowy, który sprawia, że nagrywanie profesjonalnego dźwięku do filmów jest łatwe – idealny do rozbudowy systemu bezprzewodowego RØDE Series IV. Posiada wejście TRS 3,5 mm do podłączania zewnętrznych mikrofonów, takich jak lavaliery lub VideoMics, wraz z wbudowanym mikrofonem dookólnym. Dzięki inteligentnej technologii GainAssist można go po prostu przypiąć do obiektu, aby nagrywać krystalicznie czysty dźwięk bezprzewodowy w ciągu kilku sekund.

Uwaga: Ten produkt wymaga do działania RØDE Series IV RX (odbiornika), takiego jak Wireless ME RX, Wireless GO II RX, RØDECaster Pro II, RØDECaster Duo lub Streamer X.

Charge Case to poręczne etui ładujące do Wireless GO II. Mieści zarówno nadajnik, jak i odbiornik oraz posiada zintegrowaną baterię, która umożliwia dwukrotne pełne naładowanie przy dłuższym użytkowaniu. Dzięki wytrzymałej obudowie i systemowi zamków błyskawicznych idealnie nadaje się również do ochrony Wireless GO II podczas transportu lub przechowywania.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM