Nowość: Programowalne procesory analogowe marki McDSP

24.03.2021

Nowość: Programowalne procesory analogowe marki McDSP

Nowe przełomowe procesory APB-8 i APB-16

APB-8 i APB-16 marki MC DSP to rewolucyjne, pierwsze na świecie programowalne procesory analogowe, które łączą w sobie elastyczność oprogramowania z wiernością wysokiej klasy przetwarzania.

APB-8 Analog Processing Box (APB) z 8 kanałami i APB-16 Analog Processing Box (APB) z 16 kanałami to procesory analogowe w formacie 1U. Zapewniają bezkompromisową jakość przetwarzania sygnału analogowego oraz elastyczność, do której przywykłeś w świecie cyfrowym. Możesz kontrolować każdy z kanałów APB za pomocą wtyczki AAX, AU lub VST3, by uzyskać wygodny cyfrowy workflow oraz wydajność prawdziwego analogu.

Do procesorów dodana jest kolekcja wtyczek, które kierują sygnał do sprzętu APB i kontrolują jego obwody analogowe.
Wtyczki APB zapewniają to, co najlepsze z obu światów: wygodę i dokładność cyfrowego workflow oraz autentyczne analogowe brzmienie. Wśród wtyczek znajdują się najwyższej klasy kompresory, limitery i equalizery.

Procesory i wtyczki APB są kompatybilne z macOS oraz Thunderbolt 2 i 3 oraz wymagają Pro Tools 12.x lub nowszy, Cubase albo Logic. Sam sprzęt jest zbudowany przy użyciu komponentów analogowych z najwyższej półki z wieloma analogowymi obwodami nasycającymi, dzięki czemu możesz wzbogacić swoje nagrania o prawdziwie analogowe harmoniczne.
32-bitowy przetwornik DAC i ADC zapewnia wysokiej jakości konwersję dzięki czemu możesz uzyskać ciepły, mocny, prawdziwie analogowy dźwięk.

Główne cechy procesorów APB:

Zobacz pełny opis APB-8

Zobacz pełny opis APB-16

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM