NOWOŚĆ: Moog Subsequent 25

17.01.2020

NOWOŚĆ: Moog Subsequent 25

Nowy kompaktowy syntezator analogowy

Subsequent 25 to dwudźwiękowy parafoniczny syntezator analogowy, który łączy analogową duszę klasycznych instrumentów Mooga z wygodą i przepływem pracy. Ten najbardziej kompaktowy syntezator klawiszowy Mooga dostarcza całą bogatą gęstość dźwięku, z której znane są syntezatory tej marki.

Subsequent 25 jest nowym kompaktowym syntezatorem analogowym, który bazuje na sukcesie wielokrotnie nagradzanego Sub Phatty poprzez wprowadzenie ultrapopularnej funkcji parafonii trybu Duo Mode, dodanie drewnianych elementów bocznych, a także zawarcie ulepszeń, znanych i lubianych w serii Subsequent:

Główne cechy:

Uzyskaj natychmiastową satysfakcję dzięki fachowo zaprogramowanym presetom, które pozwalają błyskawicznie rozpocząć proces tworzenia, a następnie odkryj 32 pokrętła panelu przedniego, aby zbudować coś zupełnie wyjątkowego.
Wyróżnij się, projektując własną kolekcję analogowych brzmień.
A następnie zapisz i przywołaj nieskończoną ilość swoich presetów za pomocą darmowego edytora komputerowego.

Wykręć wstrząsający analogowy bas, ustawiając wszystkie trzy oscylatory w trybie Unison lub włącz nowy tryb Duo, aby rozdzielić oscylatory 1 i 2 i otworzyć nowe drzwi muzykalności, grając dwa różne dźwięki naraz.
Wyzwalaj analogowy silnik dźwiękowy Subsequent 25 w dowolny sposób:
– poprzez integrację z innym sprzętem sterowanym napięciowo dzięki czterem pokładowym wejściom CV,
– poprzez połączenie z ulubionym DAW-em przy użyciu złącz MIDI DIN i USB MIDI,
– poprzez pełną manualną obsługę klawiatury o szybkiej akcji.

Sekcja filtra analogowego Subsequent 25 zawiera transformatywny układ Multidrive, unikatową kombinację przesteru typu OTA i FET, która służy jako kluczowa świeca zapłonowa dla potężnego brzmienia tego kompaktowego syntezatora. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu obwodu Multidrive, sekcji miksera (ze zoptymalizowanym zapasem dynamiki) oraz filtra drabinkowego można uzyskać szeroki zakres klasycznych i nowoczesnych brzmień.

Subsequent 25 równoważy tworzenie klasycznych, analogowych brzmień z bezproblemową integracją z nowoczesnymi cyfrowymi procesami pracy i środowiskami DAW, cechuje się pełną implementacją MIDI, która pozwala na automatykę MIDI oraz przywoływanie wszystkich parametrów syntezy, zarówno tych z przedniego panelu, jak i tych ukrytych „pod maską”.

Subsequent 25 jest stworzony do przenoszenia i jest najbardziej poręcznym pełnowymiarowym syntezatorem Mooga, równie niezawodnym podczas zabierania go ze sceny do studia, co na każdym przystanku po drodze. Kompaktowy rozmiar instrumentu pasuje do każdej sytuacji i nie zajmuje całego biurka studyjnego – a mimo to wypełnia każde pomieszczenie potężnym synth- basem, dynamicznymi analogowymi brzmieniami perkusyjnymi i bogatymi harmonicznie leadami.

Subsequent 25 to nowy, wszechstronny instrument do unikalnej ekspresji dźwiękowej i realizacji wizji artystycznej. Dzięki uproszczonemu interfejsowi i możliwości wszechstronnego tworzenia dynamicznych brzmień syntezator ten tworzy rewolucyjne połączenie pomiędzy człowiekiem i maszyną, otwierając portale do nowych doświadczeń muzycznych.

Zbuduj swój świat
Zobacz film nawiązujący do podróży, która zatoczyła koło: od Sub Phatty do syntezatora Subsequent 25.  Film przywołuje także obraz z 2013 roku „Flying Lotus” z okazji pojawienia się syntezatora Sub Phatty.

Próbki brzmień

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM