NOWOŚĆ: Monitory T8V z ADAM Audio!

23.04.2020

NOWOŚĆ: Monitory T8V z ADAM Audio!

W serii T pojawił się nowy monitor T8V

Rodzina monitorów serii T właśnie powiększyła się o nowy model T8V!

Nowy monitor T8V to niedrogi, dwudrożny monitor studyjny, wyposażony w 8-calowy głośnik niskotonowy. Zaprojektowany na bazie technologii znanej z mniejszych modeli, zapewnia najlepsze właściwości brzmieniowe w swojej klasie.

T8V zachwyca mnóstwem użytecznych funkcji. Bezpośrednią, szybką reakcję w górze pasma, nawet w przypadku skomplikowanych transjentów zapewnia wstęgowa membrana głośnika wysokotonowego U-ART.
Tweeter U-ART (Unique Accelerated Ribbon Tweeter) to przełomowe rozwiązanie do nagrywania i miksowania w wysokiej rozdzielczości. Ma pasmo przenoszenia sięgające 25 kHz i jest połączony z precyzyjnym falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji, co falowód High Frequency Propagation (HPS), wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio – serii S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania.

Wzmacniacze pracujące w klasie D (20 W dla głośnika wysokotonowego i 70 W dla niskotonowego), uniwersalne zasilacze i zwrotnice sterowane przez DSP wywodzą się również z postępów technologicznych osiągniętych przy projektowaniu i produkcji monitorów serii S niemieckiego producenta.
Wzmacniacze wytwarzają potężne ciśnienie akustyczne na poziomie 118 dB na parę. Dzięki 8-calowemu wooferowi pasmo niskich częstotliwości T8V rozciąga się aż do 33 Hz! Miłośnicy niskich tonów mogą poczują się dopieszczeni!

T8V stanowi idealny odsłuch dla wszystkich, którzy marzyli o pracy z 8-calowym monitorem ADAM Audio, ale nie mogli sobie na niego pozwolić.
5-letni pełen serwis naprawczy daje użytkownikom dodatkowy komfort i pewność zakupu produktu najwyższej jakości.

Specyfikacja monitora T8V

Seria T firmy ADAM Audio

T to nowa seria przystępnych cenowo, profesjonalnych, dwudrożnych monitorów aktywnych marki ADAM Audio, oferująca bardzo wysoką wydajność. Składa się z trzech modeli: T5V z 5-calowym wooferem, T7V z 7-calowym i T8V z 8-calowym.

Wszystkie modele wykorzystują ten sam głośnik wysokotonowy U-ART, mają kolumny ze skośnymi ścięciami, bass-reflex umieszczony z tyłu, zwrotnicę i korektory sterowane przez wbudowany procesor DSP oraz gniazda pozwalające na różnorodne połączenia, a także są kompatybilne z subwooferami ADAM Sub7 i Sub8.

Małe wymiary monitorów (T5V i T7V) stoją w sprzeczności z ich wyjątkową wydajnością: szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki, doskonałe przenoszenie transjentów, szeroki idealny punkt odsłuchu i niewielkie rozmiary sprawiają, że oba modele monitorów idealnie pasują do małych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów i realizacji programów radiowych.
Z kolei popularność gatunków muzycznych opartych na niskich tonach, takich jak hip-hop, EDM, house, drum’n’bass oraz inne rodzaje EDM, stał się głównym przyczynkiem do stworzenia monitora T8V, który zapewnia potężną reprodukcję dźwięku bez kompresji, nawet przy bardzo dużych poziomach dźwięku.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM