NOWOŚĆ: Miksery cyfrowe PreSonus StudioLive III S

01.04.2019

NOWOŚĆ: Miksery cyfrowe PreSonus StudioLive III S

Cztery kompaktowe miksery z nowym silnikiem PreSonus FLEX DSP

Miksery PreSonus serii StudioLive III S wnoszą moc wielkoformatowej konsolety do małych formatów miksowania cyfrowego. Wyposażone są w nowy silnik PreSonus FLEX DSP. Zapewniają ogromną liczbę kanałów miksowania, szyn, pogłosów i przetwarzania Fat Channel, a także nagrywanie na kartach SD i 128 kanałów (64 x 64) zapisu przez USB.

Kompaktowe modele mikserów posiadają od 32 do 64 kanałów wejściowych i zapewniają wyjątkowe miksowanie dla systemów nagłośnienia, dźwięku live i zastosowań studyjnych.
Zasilane są silnikiem PreSonus FLEX DSP i zawierają unikatowe w tym przedziale cenowym przetwarzanie Fat Channel, dotykowe, zmotoryzowane suwaki oraz wszechstronne opcje routingu.

Najwyższej model StudioLive 64S wnosi moc wielkoformatowej konsolety do małoformatowego miksowania cyfrowego dzięki 76 kanałom miksu, 43 szynom, 33 suwakom i 526 efektom jednocześnie.

StudioLive 32S, 32SX i 32SC oferują po 40 kanałów miksu, 26 szyn i 286 procesorów w różnych formatach.
StudioLive 32S oferuje 32 przedwzmacniacze lokalne i 33 suwaki, podczas gdy 32SX zapewnia te same 32 przedwzmacniacze lokalne, lecz w zajmującej mniej miejsca obudowie z 25 suwakami.
StudioLive 32SC mieści swoją moc miksowania i przetwarzania w gotowej do drogi obudowie przeznaczonej do montażu w racku i zawiera 16 lokalnych przedwzmacniaczy i 17 suwaków.

Podłącz stageboksy z serii NSB, aby dodać zdalne wejścia i wyjścia analogowe wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Dodaj miksery odsłuchu osobistego EarMix 16M, aby dać swoim muzykom własny, konfigurowalny 16-kanałowy mikser monitorowy.
Wiele mikserów serii StudioLive III można połączyć w sieć AVB, umożliwiając kierowanie dźwięku do i z dowolnego urządzenia w sieci dzięki wszechstronności funkcji Digital Patching dostępnej na pokładzie mikserów i wewnątrz aplikacji UC Surface!

Przenieś charakterystyczne brzmienie analogowego sprzętu studyjnego na koncert lub do studia przy pomocy pokładowych wtyczek vintage Fat Channel. Konsolety z serii StudioLive III S są dostarczane wraz z dziesięcioma modelami korektorów i kompresorów, które działają na Twoim mikserze i w Studio One, a możesz dodać ich jeszcze więcej dzięki kolekcjom wtyczek PreSonus Fat Channel.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM