NOWOŚĆ: Mikrofon USB Revelator Dynamic

07.03.2022

NOWOŚĆ: Mikrofon USB Revelator Dynamic

Marzenie streamera

Mikrofon USB Revelator Dynamic z PreSonusa wykorzystuje czyste i ciepłe brzmienie popularnego mikrofonu PreSonus PD-70 i dodatkowo zawiera łatwe w użyciu, konfigurowalne presety, aby jeszcze lepiej doszlifować twój głos.

Marzenie streamera
Mikrofon USB Revelator Dynamic wykorzystuje czyste i ciepłe brzmienie popularnego mikrofonu PreSonus PD-70 i dodatkowo zawiera łatwe w użyciu, konfigurowalne presety, aby jeszcze lepiej doszlifować twój głos. Chcesz dodać podkłady muzyczne, rozmowy na Zoomie lub dźwięk z gry? Revelator Dynamic posiada wbudowany mikser, dzięki któremu w prosty i szybki sposób połączysz swój głos z dźwiękiem z innych aplikacji i wyślesz profesjonalnej jakości miks do swojego streamu lub podcastu.

Stworzony z myślą o twoim głosie
Specjalnie skonstruowana kapsuła mikrofonu w Revelator Dynamic jest zbudowana tak, aby czysto i wyraźnie uchwycić twój głos, jednocześnie eliminując zakłócenia związane
z poruszaniem mikrofonu i oddechem, które mogą utrudnić ci dotarcie do publiczności. Dzięki doskonałemu tłumieniu dźwięku spoza osi możesz skonfigurować swoje studio nadawcze lub nagraniowe w prawie każdej przestrzeni, a niepożądany pogłos, przydźwięk elektryczny i przypadkowy samochód przejeżdżający obok pozostanie w tyle, a słychać będzie tylko nieskazitelny, naturalny dźwięk twojego głosu.

Od samego początku brzmij jak profesjonalista
Samodzielne nagrywanie wokalu może być wyzwaniem, dlatego dołączamy osiem profesjonalnie przygotowanych presetów, które sprawią, że twój głos będzie brzmiał dobrze od samego początku. Podoba ci się to, co słyszysz? Revelator Dynamic daje ci możliwość nagrania w pełni przetworzonego wokalu, dzięki czemu masz mniej pracy przy postprodukcji. A kiedy będziesz gotowy do stworzenia własnego, niepowtarzalnego brzmienia, otwórz aplikację Universal Control, a znajdziesz w niej wszystkie narzędzia studyjne, których potrzebujesz, aby stworzyć presety w sam raz dla siebie.

Łatwe miksowanie dźwięku dzięki pętli zwrotnej z innych aplikacji
Prosty mikser mikrofonu Revelator Dynamic ułatwia dodawanie podkładów muzycznych do streamowanego przekazu na żywo lub włączanie rozmówcy Zoom do podcastu. Dzięki dwóm kanałom stereo przeznaczonym specjalnie dla sygnału pętli zwrotnej (Loopback) w systemach macOS i Windows możesz miksować i nagrywać dźwięk z dwóch różnych aplikacji wraz ze swoim głosem – wszystko w tym samym czasie.

Wbudowane monitorowanie słuchawkowe
Revelator Dynamic sprawia, że z łatwością usłyszysz swój występ głośno i wyraźnie. Proste, wbudowane sterowanie odsłuchem pozwala łączyć twój głos z odtwarzaniem z komputera; tworzenie doskonałego miksu monitorowego jest szybkie i nieskomplikowane.

Wszystkie potrzebne narzędzia… są w zestawie
Revelator Dynamic wyposażony jest w solidny, wysuwany statyw mikrofonowy, który umożliwia wygodne ustawienie mikrofonu. Otrzymujesz również oprogramowanie do produkcji i nagrywania Studio One Artist, które ułatwia dopracowanie nagrań dzięki błyskawicznemu przepływowi pracy metodą „przeciągnij i upuść” oraz w pełni funkcjonalnemu środowisku produkcyjnemu. Niezależnie od tego, czy nagrywasz cały album, czy tylko dodajesz czołówki do swoich podcastów, Revelator Dynamic i Studio One Artist dają ci wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać profesjonalne rezultaty.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM