Nowość z sE: Mikrofon dynamiczny V2 SWITCH

07.06.2023

Nowość z sE: Mikrofon dynamiczny V2 SWITCH

Niezniszczalny tytan pracy do wszelkich zastosowań

V2 SWITCH to to wielofunkcyjny ręczny mikrofon dynamiczny o charakterystyce superkardioidalnej, ze zintegrowanym przełącznikiem on/off. V2 SWITCH przenosi dźwięk i wygodę renomowanych mikrofonów dynamicznych z serii V na zupełnie nowy poziom.

Dzięki zrównoważonemu charakterowi dźwięku, V2 SWITCH jest idealny do nagrywania wokali, mowy i szerokiej gamy instrumentów.

Dzięki dostosowanej konstrukcji kapsuły superkardioidalnej, V2 SWITCH izoluje głos od niepożądanych odbić w pomieszczeniu i szumów otoczenia, zapewniając jednocześnie wysoką zrozumiałość nawet w trudnych środowiskach dźwiękowych. Wewnętrzna osłona przeciwwietrzna redukuje niepożądane szumy wiatru i wybuchowe głoski, a zintegrowane mocowanie przeciwwstrząsowe zmniejsza hałas podczas przenoszenia, odgłosy kroków i wszelkie dudnienia, dzięki czemu możesz występować z pasją i być wyraźnie słyszanym, nawet na hałaśliwych scenach.

Dzięki solidnej, całkowicie metalowej konstrukcji, skośnej kratce z nierdzewnej stali sprężynowej i pozłacanym złączom XLR, V2 SWITCH zapewnia trwałość, niezawodność i bezkorozyjną pracę przez lata wymagającego użytkowania.

Superkardioidalna konstrukcja kapsuły

Dzięki dostosowanej konstrukcji kapsuły superkardioidalnej, V2 SWITCH izoluje głos od niepożądanych odbić w pomieszczeniu i szumów tła, zapewniając jednocześnie wysoką zrozumiałość nawet w trudnych środowiskach akustycznych.

Zintegrowany włącznik/wyłącznik

Zintegrowany przełącznik on/off pozwala na płynne wyciszenie V2 SWITCH, idealny do użycia jako mikrofon talkback lub do zastosowań przywoławczych. Jest to również wygodna funkcja na scenie podczas przestojów lub podczas przekazywania mikrofonu gościowi.

Kratka z nierdzewnej stali sprężynowej i ścięta krawędź

Dzięki solidnej, całkowicie metalowej konstrukcji, skośnej kratce z nierdzewnej stali sprężynowej i pozłacanym złączom XLR, V2 SWITCH zapewnia trwałość, niezawodność i bezkorozyjną pracę przez lata wymagającego użytkowania.

Zintegrowana osłona przeciwwietrzna i uchwyt przeciwwstrząsowy

Wewnętrzna osłona przeciwwietrzna redukuje niepożądany szum wiatru i trzaski, a zintegrowany uchwyt przeciwwstrząsowy redukuje szum przenoszenia, odgłosy kroków i wszelkie dudnienie, dzięki czemu możesz występować bez obaw i być wyraźnie słyszanym.

Całkowicie metalowa obudowa i pozłacane złącze XLR

Dzięki solidnej, całkowicie metalowej konstrukcji, skośnej kratce z nierdzewnej stali sprężynowej i pozłacanym stykom XLR, V2 SWITCH zapewnia trwałość, niezawodność i bezkorozyjną pracę przez lata wymagającego użytkowania.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM