NOWOŚĆ: Mikrofon 4097 Micro Shotgun

02.06.2020

NOWOŚĆ: Mikrofon 4097 Micro Shotgun

Uniwersalne rozwiązanie nadawcze na trudne czasy

4097 Micro Shotgun z DPA Microphones jest lekkim, łatwym w użyciu, wielofunkcyjnym narzędziem do rozwiązywania problemów w różnych sytuacjach związanych z nadawaniem – w tym podczas wywiadów oraz w pracy lektorskiej (voice over).

Ten mikrofon ułatwia uzyskanie świetnego dźwięku w trudnych sytuacjach. Najlepiej sprawdza się na zewnątrz, radząc sobie z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i ograniczając uciążliwe odgłosy otoczenia. To profesjonalne rozwiązanie dla profesjonalnych nadawców.

Mikrofon 4097 Micro Shotgun oferuje bardzo kierunkową charakterystykę, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek skupić się na tym, co mówi rozmówca. Podczas gdy głos mówcy jest wyraźnie odbierany przed mikrofonem, szumy tła zostają uchwycone na niższym poziomie (poza osią), dzięki czemu cały wywiad jest wyraźny i przyjemny w odbiorze.

Ponadto mikrofon ten ma niski poziom szumów własnych, wysoką czułość i radzi sobie z wysokim poziomem SPL. Nawet jeśli osoba mówiąca będzie krzyczeć, dźwięk nadal będzie naturalny i niezniekształcony.

Dzięki liniowej charakterystyce, niskim zniekształceniom i dużemu zakresowi dynamiki mikrofon ten ujmuje niesamowity dźwięk niezależnie od tego, jak trudne jest otoczenie. Mikrofon 4097 Micro Shotgun jest właściwie przygotowany specjalnie do użytku w trudnych miejscach. Wbudowany uchwyt antywstrząsowy jest przydatny podczas przeprowadzania wywiadów z zachowaniem dystansu.

4097 Interview Kit – zestaw do przeprowadzania wywiadów

Dla zespołu przeprowadzającego wywiady poza studiem, zwłaszcza na zewnątrz, ważne jest posiadanie profesjonalnych narzędzi, dzięki którym cały proces jest łatwy i przystosowany do każdej sytuacji.
Kiedy przeprowadzasz wywiad na odległość wewnątrz lub na zewnątrz, 4097 Interview Kit pozwoli ci szybko i łatwo rozpocząć pracę. Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Żadnych skomplikowanych ustawień. Nie ma zmian w toku pracy. Po prostu lżejsze, bardziej uniwersalne rozwiązanie, które odciąży twoją torbę i ułatwi ci pracę.
Przeprowadzaj wywiady z odległości (większej niż) wyciągnięte ramię za pomocą mikrofonu Micro Shotgun 4097 przymocowanego do niezwykle lekkiej tyczki teleskopowej. Łatwiej i lżej się nie da (330 g bez nadajnika).

Zestaw 4097 Interview Kit zawiera:
1 x 4097 Micro Shotgun Microphone (4097-DC-G-B00-010),
1 x kabel MicroDot 2,2 mm, 1,8 m (CM2218B00),
1 x płytka do montażu nadajnika,
1 x uchwyt typu zimna stopka ze standardowym gwintem 1/4 cala (CS4099),
1 x Rycote Windjammer (Rycote 055427, DPA 4099 Mini Windjammer),
1 x tyczka teleskopowa (Manfrotto MPCOMPACT-BK).

Przypnij swój nadajnik do uchwytu na dole tyczki, podłącz go za pomocą adaptera DPA (niedołączony do zestawu) i jesteś gotowy do pracy.

Rozwiązanie tyczkowe
Wywiad z odległości (większej niż) długość ramion przy użyciu lekkiej tyczki teleskopowej.

Rozwiązanie wolnostojące
Zamontuj mikrofon na statywie za pomocą zimnej stopki i używaj go do wywiadów jako stacjonarnego mikrofonu ustawionego na stole.

Rozwiązanie z bezpośrednim montażem nadajnika
Zamontuj mikrofon bezpośrednio na nadajniku i umieść go na mównicy lub na stole. Jest to szybkie i proste rozwiązanie mikrofonowe o bardzo małej widoczności.

Nagrania lektorskie
Dostępnych jest wiele akcesoriów DPA do pracy lektorskiej w podróży, które szybko zmienią mikrofon w idealne narzędzie do twojej sytuacji.

Mikrofon 4097 Micro Shotgun działa bezprzewodowo, wystarczy wybrać odpowiedni adapter do istniejącego nadajnika.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM