Mikrofon Marantz Professional UMPIRE

12.06.2019

Mikrofon Marantz Professional UMPIRE

Biurkowy mikrofon pojemnościowy USB

Mmikrofon pojemnościowy USB Umpire jest przeznaczony dla podcasterów, muzyków, użytkowników Skype’a, Hangoutsa i Twitcha, streamerów i każdego, kto korzysta z mikrofonu USB w połączeniu z komputerem.

Umpire uzupełnia rozwijającą się linię mikrofonów marki Marantz Professional i jest tym samym uznanym mikrofonem USB, wykorzystywanym w popularnym niezależnym systemie nadawczym Turret.

Umpire to ten sam mikrofon USB, który został wykorzystany w bestsellerowym systemie nadawczym Turret marki  Marantz Professional – wytrzymały, wysokowydajny Umpire jest idealny dla podcasterów, graczy i muzyków.

Szukasz jeszcze większej prostoty nagrywania doskonałego dźwięku? Szukasz dostępu do podcastów, transmisji z profesjonalnym dźwiękiem? Nie musisz dalej szukać!

Marantz Professional Umpire – pojemnościowy studyjny mikrofon USB wysokiej jakości – jest idealny dla podcasterów, muzyków, użytkowników Skype’a, Hangoutsa i Twitcha, streamerów, oraz każdego, kto korzysta z mikrofonu USB w połączeniu z komputerem.

Prostota Plug and Play

Umpire po prostu podłącza się do wolnego portu USB w komputerze. Następnie użytkownik uruchamia wybrany program DAW lub wprowadza ustawienia mikrofonu w swojej aplikacji nadawczej/streamingowej i wszystko gotowe!
Wejście w świat profesjonalnego nagrywania dźwięku nigdy nie było łatwiejsze.

Bezkompromisowa wydajność

Sercem Umpire jest wysokiej jakości 14-milimetrowy elektretowy mikrofon pojemnościowy – mikrofon wybierany przez profesjonalistów studyjnych na całym świecie ze względu na jego wysoką czułość i krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki wbudowanej konwersji A/D z rozdzielczością 16-bity/48 kHz, szerokiemu pasmu przenoszenia i wąskiej, kardioidalnej charakterystyce kierunkowości Umpire rejestruje każdy subtelny niuans dźwięku.

Wszystko w komplecie

Nie są wymagane żadne akcesoria – pomyślano o wszystkim, co jest potrzebne do każdej przygody związanej z nagrywaniem. Jest pop-filtr i zintegrowany uchwyt antywstrząsowy, a także włącznik tłumika 10dB do natychmiastowego zmniejszenia głośności wchodzącego dźwięku, idealny do nagrywania głośnych źródeł bez przesterowania, takich jak instrumenty nagłaśniane wzmacniaczami.

Kompaktowy i wytrzymały

Umpire został skonstruowany w taki sposób, aby sprostać każdej sytuacji związanej z nagrywaniem: posiada zamocowany na stałe kabel USB-A, aby zminimalizować ryzyko przypadkowego odłączenia, oraz wytrzymały, metalowy statyw biurkowy, który gwarantuje, że mikrofon pozostanie dokładnie tam, gdzie ma być.

Główne cechy:

„Po niebywałym sukcesie naszego systemu podcastingowego i wideo Turret ludzie pytali, czy mogliby dostać ten wspaniały mikrofon osobno” – powiedział Paul Jenkins, wiceprezes ds. sprzedaży w firmie Marantz Professional.

Dodał: „Udostępniliśmy więc Umpire i teraz szerokie grono użytkowników i entuzjastów może uzyskać ten wspaniały mikrofon z Turreta i wykorzystać go we własnych konfiguracjach”.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM