NOWOŚĆ: Klawiatura Akai MPK Road 88

30.01.2019

NOWOŚĆ: Klawiatura Akai MPK Road 88

Klawiatura sterująca USB z 88 klawiszami i mechanizmem młoteczkowym

Nowa dynamiczna 88-klawiszowa klawiatura sterująca MPK Road 88 jest idealna dla podróżujących muzyków.

 

Doskonałe wyczucie, znakomita reakcja, wytrzymałość w transporcie

MPK Road 88 to klawiatura sterująca z wysokiej klasy dynamiczną 88-klawiszową klawiaturą z aftertouch Model-A.
Posiada kartę dźwiękową USB z 4 wyjściami, złącza MIDI in/out oraz 3 wejścia do podłączenia pedałów.
To wszystko jest starannie zintegrowane z wytrzymałą, gotową do transportu walizką z uchwytami.

MPK Road 88 jest połączeniem wspaniałego czucia gry na klawiszach z mechanizmem młoteczkowym z kreatywną wszechstronnością wbudowanej karty dźwiękowej. Dlatego  temu podczas występów możesz łatwo korzystać z bibliotek instrumentów wirtualnych.

Klawiatura Model-A zapewnia niesamowite wyczucie

Jako poważny profesjonalny klawiszowiec wiesz, jak ważne jest czucie gry. To właśnie odróżnia naprawdę świetne instrumenty od tych zwyczajnych.

Akai Professional – uznany lider w branży technologii klawiatur i innowacji – ponad dwa lata prowadził intensywne badania nad stworzeniem klawiatury Model-A.  Ta dynamiczna klawiatura z mechanizmem młoteczkowym zapewnia niesamowicie naturalne i responsywne czucie, absolutnie nieporównywalne z żadnym innym instrumentem w zbliżonej cenie.

Wydobądź maksimum z instrumentów wirtualnych

Wirtualne instrumenty odgrywają kluczową rolę w produkcji muzyki studyjnej oraz w występach na żywo, oferując niezliczoną ilość brzmień i efektów do cieniowania i barwienia Twojej muzyki.

Dzięki zintegrowanej, 4-wyjściowej karcie dźwiękowej class-compliant (niewymagającej instalacji sterowników) w MPK Road 88 i doskonałej reakcji możesz łatwo przesyłać sygnał z instrumentów wirtualnych do miksera i odsłuchów jednocześnie, aby uzyskać naprawdę bezproblemową konfigurację.

MPK Road 88 umożliwia efektywne wykorzystanie i zarządzanie Twoją kolekcją instrumentów wirtualnych, a przy tym oferuje mnóstwo możliwości ekspresji.

Łatwa łączność i ekspresja twórcza

MPK Road 88 posiada 2 wejścia pedału ekspresji, wejście pedału sustain, 5-pinowe porty MIDI in/out oraz złącze USB class compliant (brak konieczności instalacji sterowników). Dzięki temu możesz podłączyć klawiaturę do dowolnego zewnętrznego sprzętu i od razu będzie ona gotowa na każdą sytuację.

Wszystko, czego potrzebujesz, zostało w niej zawarte w przemyślany sposób.
Koła Pitch i Mod w połączeniu z oddzielną regulacją głośności, transpozycją i podziałem klawiatury zapewniają pełną wszechstronność i możliwość adaptacji w każdym środowisku pracy, w którym wymagane są podstawowe narzędzia sterujące.

Gotowa do drogi

Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne w jednym przenośnym zestawie.

Utrzymana w stylu vintage walizka transportowa z rączką sprawia, że ta doskonale reagująca klawiatura gotowa jest wytrzymać surowe warunki, jakie panują w trasie.

Zapomnij o skomplikowanych konfiguracjach!
Dzięki MPK Road 88 możesz skupić się na tym, co najważniejsze: na zapewnieniu najlepszego występu!

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM