NOWOŚĆ: Interfejsy audio PreSonus Studio USB-C

10.07.2019

NOWOŚĆ: Interfejsy audio PreSonus Studio USB-C

Nowe modele interfejsów audio już w sprzedaży

W sprzedaży są już dostępne wszystkie interfejsy audio PreSonus Studio serii USB-C:
Studio 24c, Studio 26c (wyróżniony przez „Estradę i Studio” znakiem „Nasz Typ”), Studio 68c, Studio 1810c i Studio 1824c.

Interfejs audio Studio 24c

Interfejs jest doskonały do home recordingu, dla podróżujących muzyków, gitarzystów, podcasterów i do transmisji na żywo.
Jest zasilany z magistrali i posiada dwa wejścia mikrofon/linia/instrument i dwa wyjścia liniowe z regulowanym bezpośrednim monitoringiem sygnału.
Więcej o Studio 24C

Interfejs audio Studio 26c

Przeznaczony dla DJ-ów, podróżujących muzyków i muzyków elektronicznych. Zasilany jest z magistrali.
Ma ma dwa wejścia mikrofon/linia/instrument oraz cztery wyjścia liniowe sprzężone stałoprądowo.
Funkcja Cue Mix A/B umożliwia przełączanie się między dwoma miksami podczas monitorowania dźwięku na słuchawkach – idealne dla DJ-ów i do tworzenia osłuchu na wykonawcy.
Więcej o Studio 26c

Interfejs audio Studio 68c

Doskonały wybór dla małych zespołów, producentów i małych studiów.
Oferuje dwa wejścia mikrofon/linia i dwa wejścia mikrofon/linia/instrument z przedwzmacniaczami XMAX oraz cztery wyjścia liniowe sprzężone stałoprądowo.
Razem z S/PDIF I/O dostępnych jest łącznie sześć wejść i sześć wyjść. Podobnie jak Studio 26c, posiada funkcję Cue Mix A/B.
Więcej o Studio 68c

Interfejs audio Studio 1810C

Interfejs został stworzony dla producentów i małych zespołów, które chcą nagrywać z szerokiej gamy różnych źródeł dźwięku.
Nagrywa do 18 wejść jednocześnie, w tym 2 wejść mikrofon/linia/instrument i 2 wejść mikrofon/linia z przedwzmacniaczami XMAX oraz 4 wejść liniowych.
Zapewnia również stereofoniczne wejście/wyjście S/PDIF, 8 kanałów wejścia optycznego ADAT (4 kanały przy 96 kHz) oraz 6 wyjść liniowych sprzężonych stałoprądowo i dwa wyjścia słuchawkowe.
Więcej o Studio 1810c

Interfejs audio Studio 1824c

Interfejs rejestruje do 18 wejść jednocześnie, w tym 2 wejścia mikrofon/linia/instrument oraz 6 wejść mikrofon/linia z przedwzmacniaczami XMAX, wejście/wyjście S/PDIF oraz 8-kanałowe wejście/wyjście optyczne ADAT(4 kanały przy 96 kHz) – idealne dla studiów projektowych, a w szczególności do nagrywania całych zespołów, w tym wielokanałowo bębnów.
Otrzymasz również osiem wyjść liniowych sprzężonych stałoprądowo, dwa wyjścia słuchawkowe oraz wyjście word-clock BNC.
Więcej o Studio 1824c

 

DAW PreSonus Studio One 4 Artist

Do kart dodany jest DAW PreSonus Studio One 4 Artist w polskiej wersji językowej.
To potężny, łatwy w obsłudze program, który ma w zestawie mnóstwo wysokiej jakości wtyczek, natychmiast konfiguruje się do współpracy z każdym interfejsem przy użyciu dołączonego szablonu i nie ma żadnych ograniczeń w zakresie liczby ścieżek czy instancji wtyczek.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM