NOWOŚĆ: Interfejs PreSonus Revelator io44

07.03.2022

NOWOŚĆ: Interfejs PreSonus Revelator io44

Kieszkonkowe studio muzyczne

Stwórz wysokiej klasy studio nagrań w domu lub w każdym innym miejscu – dzięki interfejsowi Revelator io44 marki PreSonus.

Stwórz wysokiej klasy studio nagrań w domu lub w każdym innym miejscu – dzięki Revelator io44. Niezależnie od tego, czy chcesz podłączyć profesjonalny mikrofon XLR, gitarę, mikser DJ-ski, czy słuchawki z mikrofonem do gier, Revelator io44 posiada wszystkie wejścia i wyjścia, których potrzebujesz do nagrywania… a nawet wbudowany mikser, który umożliwia miksowanie dźwięku z wielu aplikacji. Przetwarzanie jest dostępne na każdym wejściu analogowym, więc podczas występów i nagrań dźwięk zawsze będzie dopracowany. Gitarzyści, wokaliści, DJ-e i wszyscy inni: będziecie brzmieć świetnie, niezależnie od tego, czy nagrywacie płytę, czy występujecie na żywo online.

Profesjonalne mikrofony zasługują na profesjonalne wzmocnienie
Za interfejsem Revelator io44 kryje się 25 lat doświadczenia firmy PreSonus w projektowaniu na poziomie studyjnym. Twoje mikrofony XLR zabrzmią najlepiej dzięki przedwzmacniaczowi mikrofonowemu PreSonus XMAX-L o dużym wzmocnieniu dla profesjonalnych mikrofonów, aby uchwycić głos gładko, naturalnie i bez zniekształceń, a wbudowane przetwarzanie sprawi, że twój głos będzie się wyróżniał. Niezależnie od tego, czy nagrywasz wokal, czy rozmawiasz ze swoimi widzami lub słuchaczami podczas transmisji na żywo, będziesz słyszany głośno i wyraźnie.

Potężne przetwarzanie na pokładzie
Wbudowany procesor sygnałowy Revelator io44 pozwala na zastosowanie do twoich nagrań i streamów wyważonej kompresji i korekcji dźwięku, możesz też całkowicie zaszaleć z dźwiękiem! Będziesz w stanie emulować pogłos sali koncertowej, brzmienie radia AM lub głos najeźdźców z kosmosu i w ten sposób całkowicie zmienić swoje brzmienie. Modele cyfrowe stworzone metodą State-Space dokładnie odtwarzają zachowanie obwodów klasycznego sprzętu studyjnego na poziomie poszczególnych komponentów – aż do ostatniego kondensatora pikofaradowego i diody germanowej. A co najlepsze, przetwarzanie to odbywa się w samym Revelatorze io44, zamiast zużywać cenne zasoby procesora w komputerze i może być zastosowane do każdego z jego wejść analogowych.

Wykorzystuj dźwięk z każdego źródła
Revelator io44 wyposażony jest w łatwy w użyciu mikser, który umożliwia miksowanie dźwięku z maksymalnie trzech różnych aplikacji jednocześnie, dzięki czemu możesz szybko i łatwo dodawać podkłady muzyczne, rozmowy przez Skype’a, a nawet gry – bez obciążania komputera. Automatyczny limiter wyjściowy zapobiega przesterowaniu strumienia. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu macOS, czy Windows, możesz tworzyć własne miksy wejść i aplikacji oraz monitorować je z niemal zerową latencją, dzięki czemu możesz jednocześnie streamować i nagrywać.

Zdalne sterowanie
Bezprzewodowe zdalne sterowanie przez UC Surface dla systemów iPadOS®, Windows® i Android™ oznacza, że masz pod ręką, na ekranie dotykowym, kontrolę nad wszystkimi funkcjami, przetwarzaniem i mikserem Revelatora io44, bez konieczności odrywania się od streamingu. Wystarczy podłączyć swój ulubiony tablet do tej samej sieci co komputer i gotowe!

Kompletne oprogramowanie do produkcji muzyki w zestawie
Revelator io44 zawiera oprogramowanie do produkcji i nagrywania Studio One Artist oraz pakiet oprogramowania Studio Magic. Studio One Artist ułatwia dopracowanie nagrań dzięki błyskawicznemu przepływowi pracy metodą „przeciągnij i upuść” oraz w pełni funkcjonalnemu środowisku produkcyjnemu. Studio Magic rozszerza paletę instrumentów, wtyczek i innych elementów, dzięki czemu od samego początku jesteś gotowy do nagrywania.

Stwórz swoją własną magię
PreSonus chce mieć pewność, że ich interfejsy audio posiadają wszystko, czego potrzebujesz, abyś mógł odprawić w studiu swoje własne, fascynujące czary. Dlatego do każdego interfejsu audio produkowanego przez PreSonusa dołączany jest Studio One Artist. W Luizjanie, gdzie mieści się główna siedziba PresSounsa, istnieje takie słowo: lagniappe. Oznacza ono „coś ekstra” i w tym właśnie duchu firma PreSonus dołącza do swoich interfejsów audio oprogramowanie Studio Magic Suite. Studio Magic zawiera tutoriale od Melodics, 6 instrumentów wirtualnych i 9 wtyczek efektowych w formatach VST, AU i AAX… wszystkie gotowe do użytku w Studio One Artist, o wartości rynkowej ponad 1000 dolarów.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM