NOWOŚĆ: Interfejs iRig Pro Quattro I/O

05.05.2022

NOWOŚĆ: Interfejs iRig Pro Quattro I/O

Interfejs mobilny z 4 preampami mikrofonowymi/instrumentalnymi

Nowy, profesjonalny interfejs mobilny z 4 preampami mikrofonowymi/instrumentalnymi, przeznaczony dla muzyków i twórców treści, aby byli zawsze w gotowości do pracy w terenie.

IK Multimedia wprowadza na rynek iRig Pro Quattro I/O, profesjonalnej jakości interfejs 4-in / 2-out do nagrywania dźwięku i MIDI. Dzięki konwersji do 24 bitów, 96 kHz oraz wbudowanemu mikrofonowi MEMS do natychmiastowego nagrywania, iRig Pro Quattro I/O jest gotowy do dostarczania wysokiej jakości rezultatów w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest również zestaw Deluxe z niestandardowymi stereofonicznymi kapsułami mikrofonowymi iRig XY oraz kompletnymi akcesoriami.

iRig Pro Quattro I/O oferuje 4 wysokiej jakości, niskoszumowe przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem phantom; wejścia instrumentalne Hi-Z i liniowe, RCA i TRS; wyjścia zbalansowane XLR, stereo 3,5 mm i słuchawkowe; oraz pełne MIDI I/O. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi urządzeniami od razu po wyjęciu z pudełka, w tym z telefonami iPhone, iPadami, urządzeniami z systemem Android, komputerami Mac i PC, ale może również służyć jako samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy lub mikser liniowy z wbudowanym limiterem i funkcją bezpośredniego monitorowania.

Gotowy na każdy scenariusz

iRig Pro Quattro I/O łączy się z komputerem lub urządzeniem mobilnym i działa jako wysokiej jakości, wielokanałowy interfejs audio i MIDI z pełną gamą wejść i wyjść, dzięki czemu użytkownicy będą zawsze przygotowani do każdego nagrania lub sytuacji. W pełni certyfikowany przez MFi, aby bezproblemowo współpracować z urządzeniami iOS, nie wymaga żadnych adapterów dla iPhone’a lub iPada, aby zapewnić niezawodną pracę w terenie.

Nie musisz się martwić o zarządzanie i formatowanie nośników pamięci. iRig Pro Quattro I/O nagrywa nieskazitelnie czysty, cyfrowy dźwięk bezpośrednio do dowolnego urządzenia przenośnego, komputera, a nawet aparatu DSLR. Nie musisz już grzebać w torbach w poszukiwaniu karty SD. Rozpocznij nagrywanie natychmiast, a następnie po prostu bezproblemowo utwórz kopię zapasową plików audio w chmurze, aby udostępnić je innym.

Interfejs do nagrywania w terenie lub samodzielny mikser

Dzięki wbudowanemu cyfrowo ulepszonemu mikrofonowi MEMS oraz opcjonalnym stereofonicznym kapsułom mikrofonowym, iRig Pro Quattro I/O zmienia każde urządzenie mobilne lub laptop Mac/PC w pełnowartościowy, profesjonalny rejestrator terenowy. Działa również jako samodzielny przedwzmacniacz i mikser zasilany przez 4x baterie AA, USB lub DC IN. Pełny zestaw wejść/wyjść można wykorzystać do przechwytywania i miksowania wielu źródeł do kamer DSLR lub wysyłania miksu do systemu PA z zachowaniem profesjonalnej jakości.

Interfejs do transmisji i podcastów

W trybie stereo iRig Pro Quattro I/O miksuje wszystkie źródła do postaci stereo w celu transmisji strumieniowej lub nagrywania. Monitorowanie jest łatwe dzięki dedykowanemu wyjściu słuchawkowemu z niezależną regulacją głośności i bezpośrednim monitorowaniem. Tryb mono rozszerza kompatybilność w przypadku przesyłania strumieniowego do mediów społecznościowych. Funkcja Loopback umożliwia użytkownikom łatwe duetowanie z ulubionymi filmami, a ponadto iRig Pro Quattro I/O może również podtrzymywać ładowanie urządzenia podczas długich sesji streamingowych dzięki zasilaczowi.

Tryby stereo i mono wstępnie miksują do 4 źródeł dźwięku (wejścia liniowe stereo RCA / 3,5 mm (+ Loopback), wejścia combo XLR i mikrofon MEMS) do postaci ścieżki stereo lub mono, którą można przesłać do aplikacji strumieniowych, lustrzanek cyfrowych lub systemów dźwiękowych. W trybie wielokanałowym gniazda XLR mic/Hi-Z instrumentu i combo mic/line lub wejścia liniowe stereo RCA / 3,5 mm są kierowane odpowiednio do kanałów od 1 do 4, co daje użytkownikom 4 kanały audio do wysłania do aplikacji do nagrywania, takich jak GarageBand lub dowolny DAW.

Zawsze doskonałe nagrania

Wbudowany limiter utrzymuje optymalny poziom dźwięku i zapobiega przycięciom na wejściach 1 i 2. W trybie stereofonicznym i monofonicznym wejścia 3 i 4 mogą być używane jako kanały bezpieczeństwa: nagrywają ten sam sygnał, co wejścia 1 i 2, ale zredukowany o 12 dB jako kanał rezerwowy na wypadek, gdyby źródło dźwięku nieoczekiwanie przeciążyło kanały główne.

Przesyłanie strumieniowe z efektami

iRig Pro Quattro I/O jest również wyposażony w Loopback+, potężną funkcję, która pozwala użytkownikom wybrać jeden lub oba kanały 3 i 4, aby kierować mikrofony lub sygnały o poziomie liniowym do aplikacji audio, takich jak MixBox, AmpliTube lub VocaLive, w celu ich przetworzenia, a następnie skierować ich wyjścia przez funkcję Loopback do kanałów 1 i 2, które trafiają do aplikacji streamingowej. Teraz każda aplikacja na urządzeniach z systemem iOS lub Android może działać jako procesor front-end dla wszystkich aplikacji do strumieniowania. To tak, jakby używać ich jako wtyczek do bardziej kreatywnych i profesjonalnie brzmiących strumieni.

Oprogramowanie i aplikacje w pudełku

iRig Pro Quattro I/O jest dostarczany w komplecie z oprogramowaniem dla komputerów Mac/PC o wartości ponad 450 USD. Użytkownicy otrzymują AmpliTube 5 SE z ponad 80 niezbędnymi modelami sprzętu dla gitary i basu oraz T-RackS 5 SE z 10 analogowo modelowanymi i cyfrowymi procesorami. Do tego dochodzi możliwość wyboru 2 dodatkowych tytułów SE/CE. Wybierz spośród SampleTank, Miroslav Philharmonik, MODO BASS, MODO DRUM lub Syntronik 2.
W przypadku urządzeń iPhone/iPad, iRig Pro Quattro I/O zawiera ponad 100 aplikacji do produkcji audio, w tym w pełni załadowane wersje iRig Recorder 3 oraz MixBox dla iPada, niezbędną aplikację do miksowania i tworzenia efektów, zapewniającą profesjonalnie brzmiący dźwięk w podróży.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM