NOWOŚĆ: HeadRush FRFR-108

11.01.2019

NOWOŚĆ: HeadRush FRFR-108

Niesamowity cios z kompaktowej kolumny

Szerokopasmowa kolumna o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej może pochwalić się mocą 2000 W, ponadprzeciętnie wydajnym 2-drożnym głośnikiem 8-calowym, łatwą do przenoszenia obudową o wadze 9 kg, wszechstronnością wejść i wyjść oraz zdumiewającą ceną.

FRFR-108 aktywna kolumna szerokopasmowa o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej.
Zapewnia zdumiewającą wydajność i „duże brzmienie” multiefektowi HeadRush Gigboard lub jakiemukolwiek innemu modelerowi.

FRFR-108 jest przeznaczona dla gitarzystów, którzy wykorzystują technologię symulacji cyfrowych w grze na gitarze lub basie i potrzebują bardzo małej, przystępnej cenowo, potężnej konfiguracji do ćwiczenia w domu lub studiu, ale również potrzebują kompaktowego, wysokowydajnego zestawu do koncertów w niewielkich salach i klubach.

FRFR-108 może się poszczycić 2000-watowym wzmacniaczem, mocnym dwudrożnym głośnikiem 8″ o dużym wychyleniu, imponująco szerokim zestawem wejść i wyjść oraz możliwością korekcji dźwięku. W związku z tym FRFR-108 nie poświęca niczego z powodu swoich małych rozmiarów oraz znacznie przewyższa wydajność i wymagania użytkowe nawet najbardziej wymagających muzyków.

Przede wszystkim FRFR-108 oferuje wyjątkową precyzję brzmieniową i wysoki poziom ciśnienia akustycznego (SPL), co zapewnia projekcję dźwięku z najlepszą klarownością o dokładnie takim charakterze brzmienia, o jaki chodziło gitarzyście czy basiście.
Jej specjalnie przystosowany 8-calowy głośnik niskotonowy i tubowy głośnik wysokotonowy zapewniają precyzyjną charakterystykę częstotliwościową w pełnym paśmie przenoszenia, bez żadnego sztucznego podbarwiania dźwięku – co jest absolutnie niezbędne do wyciągnięcia maksimum możliwości ze swojego multiefektu/modelera wzmacniaczy. Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 129 dB i pasmo przenoszenia 52-22 kHz są dowodem wyjątkowej wydajności FRFR-108.

Oprócz świetnej wydajności akustycznej czy elektrycznej FRFR-108 zapewnia także łatwość transportu (waży zaledwie 9 kg). Ma także trapezoidalny kształt obudowy i gniazdo umożliwiające montaż na statywie, co daje uniwersalne możliwości umieszczania, a stalowa maskownica z perforowanej stali pokrywająca cały przód zapewnia maksimum ochrony głośnika.

„Dzięki HeadRush FRFR-108 gitarzyści i basiści będą mieli niezwykłą broń w swoim muzycznym arsenale, która daje im elastyczność w dostarczaniu niesamowitego brzmienia w każdej sali prób lub małej sali koncertowej. FRFR-108 zapewnia niesamowity dźwięk przy niesamowitej cenie” – powiedział kierownik produktu Pyotr Belov.
„Muzycy mogą właściwie kupić dwie kolumny 108 dla super potężnego kompaktowego zestawu stereofonicznego za mniej niż większość 12-calowych, lampowych wzmacniaczy combo. Ludzie zakochają się w tym na zabój!”

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM