NOWOŚĆ: HeadRush Expression Pedal

08.01.2020

NOWOŚĆ: HeadRush Expression Pedal

Wysokiej klasy pedał ekspresji z przełącznikiem

HeadRush, uznany innowator produktów gitarowych nowej generacji, wprowadza HeadRush Expression Pedal –  doskonały pedał ekspresji do współpracy z multiefektami HeadRush Gigboard, Pedalboard oraz looperem HeadRush Looperboard. Teraz użytkownicy będą cieszyć się pewnym i precyzyjnym zakresem kontroli nad przypisanym parametrem efektu.

Pierwszą rzeczą, którą wszyscy użytkownicy zauważą i docenią, jest to, że Expression Pedal jest zbudowany jak czołg! Jest solidny i wytrzymały. Oczywiście w pełni odpowiada wymogom i wyzwaniom życia w trasie. Expression Pedal jest absolutnie gotowy do koncertowania!

Dla użytkowników HeadRush Gigboard podłączenie pedału HeadRush Expression Pedal zachowuje zalety kompaktowej formy HeadRush Gigboard, zapewniając jednocześnie taką samą wygodę jak wbudowany pedał ekspresji HeadRush Pedalboard. Znajdujący się pod pedałem przełącznik umożliwia użytkownikom Gigboardu szybkie i łatwe włączenie/wyłączenie dwóch wirtualnych bloków ekspresji FX bez gubienia rytmu.

Dla użytkowników HeadRush Looperboard podłączenie HeadRush Expression Pedal umożliwia regulację do 4 parametrów efektów wbudowanych w Looperboard, jak również regulację głośności i panoramy ścieżek Looperboardu.

Dla użytkowników HeadRush Pedalboard podłączenie HeadRush Expression Pedal pozwala na posiadanie drugiego pedału ekspresji pracującego jednocześnie z wbudowanym pedałem ekspresji Pedalboardu, dzięki czemu użytkownik może mieć kontrolę nad maksymalnie 8 parametrami efektów jednocześnie.

Główne cechy:

„HeadRush Expression Pedal powstał w wyniku przygotowania bardzo starannego projektu i bardzo dużej dbałości o szczegóły – rodzaju dbałości konstrukcyjnej, której normalnie nie oczekuje się od prostego produktu, jakim jest pedał ekspresji. Ten dodatkowy wysiłek zaowocował potrójnym zwycięstwem w postaci ultraprecyzyjnej kontroli, wytrzymałej konstrukcji i wyglądu, który absolutnie powala” – powiedział Walter Skorupski, Product Manager w HeadRushu.
Dodał: „HeadRush Expression Pedal jest idealnym dodatkiem dla wszystkich użytkowników Gigboardu, Looperboardu i Pedalboardu”.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM