NOWOŚĆ: Eventide – CrushStation

21.04.2020

NOWOŚĆ: Eventide – CrushStation

Nowa wtyczka CrushStation Overdirive/Distortion z Eventide

Firma Eventide wypuściła nową wtyczkę CrushStation Overdirive/Distortion dla komputerów Mac, PC oraz na urządzenia mobilne iPhone i iPad.

Od aksamitnej saturacji do brutalnego brzmienia

CrushStation to wszechstronne narzędzie do kreacji zniekształceń, które mogą nadać ścieżce aksamitnej saturacji lub brutalnego brzmienia.
Ale zniekształcenia to dopiero początek. CrushStation wprowadza do miksu wiele efektów, dodając trzypasmowy korektor, kompresję, Octave Mix oraz Sag, czyli unikatowe narzędzie naśladujące nie do końca sprawny sprzęt.
Użyj pokrętła MIX, aby zmiksować suchy sygnał z przetworzonym lub by uzyskać kompresję, zniekształcenia oraz inne efekty w trybie równoległym.

Sukces „3F”: FIX, FIT & FEATURE

Dzięki kombinacji wszystkich składowych CrushStation jest narzędziem, które zdecydowanie wyróżnia się na tle wszystkich dostępnych tego typu efektów.
Ekspert i autor efektów, Alex Case, nazywa te składowe: „3F”: FIX, FIT i FEATURE.

Wszechstronne zastosowania

Menedżer produktu Eventide, Collin Bevan, powiedział:

„CrushStation ma tak szeroki zakres zastosowań, że wymaga obszernego zestawu ustawień wstępnych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć dziesiątki ustawień predefiniowanych, które obejmują wiele sposobów, w jakich chcesz go używać”.

„CrushStation jest dostarczany z trzydziestoma pięcioma ustawieniami wstępnymi, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć taki, który zbliży Cię do miejsca, w którym chcesz się znaleźć.”

PunkRock Lobster pomaga gitarze, basom lub syntezatorowi idealnie „usiąść” w miksie, wydobywając ciepło i głębię.
Snappyuses GRIT dodaje zniekształcenie w stylu przedwzmacniacza, które może pomóc wydobyć punch z miksu.
Big Pop Octaves dodaje subtelne zniekształcenia i niższe oktawy, by uzyskać niespotykane efekty wokalne z domiksowaniem wysokości.

Główne cechy:

Cena promocyjna: 199 zł

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM