NOWOŚĆ: Apollo X4 oraz Apollo Twin X

23.10.2019

NOWOŚĆ: Apollo X4 oraz Apollo Twin X

Poznaj nowe interfejsy z Universal Audio!

Oto nowe interfejsy audio na Thunderbolt 3: Apollo x4 oraz Apollo Twin X z Universal Audio.

Nowe interfejsy, zbudowane w oparciu o 60-letnie dziedzictwo firmy Universal Audio, z łatwością przewyższają wszystko w swojej klasie dzięki zakresowi dynamiki D/A 127 dB oraz dołączonemu pakietowi wtyczek UAD z emulacjami analogowego sprzętu. Stają się w pełni wyposażonym analogowym studiem, które trafia bezpośrednio na twoje biurko.

Interfejs audio Apollo x4

Apollo x4 pozwala muzykom i producentom na łatwe nagrywanie dogrywanie i miksowanie większych projektów z elitarną konwersją A/D i D/A, czterema preampami obsługującymi Unison oraz przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD QUAD Core – wszystko to w interfejsie audio na Thunderbolt 3 dla komputerów Mac lub PC.

*Apollo x4 zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus”. Pozostałe wtyczki UAD sprzedawane są osobno.

Przeczytaj pełny opis Apollo X4

Interfejs audio Apollo Twin X

Apollo Twin X pozwala muzykom i producentom na łatwe nagrywanie, dogrywanie i miksowanie z elitarną konwersją A/D i D/A, dwoma preampami obsługującymi Unison oraz dostępnym przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD DUO lub QUAD Core. Wszystko to w interfejsie audio na Thunderbolt 3 dla komputerów Mac lub PC.

*Apollo Twin X zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics”. Pozostałe wtyczki UAD sprzedawane są osobno.

Przeczytaj pełny opis Apollo Twin X Duo

Przeczytaj pełny opis Apollo Twin X Quad

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM