Nowe wtyczki Universal Audio

27.11.2018

Nowe wtyczki Universal Audio

Lexicon 480L Digital Reverb and Effects, Softube Vocoder i inne

Firma Universal Audio wydała wtyczkę Lexicon 480L Digital Reverb and Effects – miksuj z najsłynniejszym na świecie pogłosem algorytmicznym, dostępnym wyłącznie dla sprzętu UAD i interfejsów UA!

Nowa wersja oprogramowania UAD v9.7 została wzbogacona o wtyczki Softube Vocoder, AMS Neve DFC Channel Strip, Brainworx Suhr SE100 Amplifier i bx_masterdesk Classic.

Lexicon 480L Digital Reverb and Effects

Wtyczka Lexicon 480L Digital Reverb and Effects dostępna jest wyłącznie dla sprzętu UAD i interfejsów audio UA. Jest to jedyna na świecie symulacja tego klasycznego pogłosu studyjnego, która została zatwierdzona przez firmę Lexicon – fachowo oddająca jego unikatową, nieskończenie formowalną przestrzeń i wspaniałą modulację.

Wypuszczony w 1986 roku system efektów cyfrowych Lexicon 480L Digital Effects System i jego kultowy panel zdalnego sterowania z suwakami rozpoznawalne są całym świecie, i od ponad 30 lat zajmują miejsce na samym środku słynnych konsolet studyjnych. Przestrzenny pogłos 480L i żywe struktury efektów są pożądanym wzorcem dźwiękowym, do dziś pomagającym w kształtowaniu tysięcy przebojowych nagrań.

W Lexicon 480L, oprócz cenionych pogłosów Lexicona, dostępny jest po raz pierwszy algorytm „Effects” – zapewniający oszałamiające brzmienia odwrócenia, dublowania, tremola i chorusa. W połączeniu z unikatowym czterogłosowym algorytmem Twin Delay, algorytm Effects zamienia 480L w uniwersalny, wielofunkcyjny system multiefektów o niekończącym się potencjale twórczym.

Najważniejsze cechy:

Softube Vocoder

Vocodery były wykorzystywane do tworzenia oszałamiającego efektu, przekształcającego ludzki głos w różne formy głosu robotów, m.in. w przebojach Herbiego Hancocka, Kraftwerku, Daft Punku, Afriki Bambaataa i niezliczonych utworach współczesnych producentów.

Opracowana przez Softube wyłącznie dla sprzętu UAD i interfejsów audio UA wtyczka Softube Vocoder czerpie swoje brzmieniowe wzorce z najlepszych analogowych vocoderów z przeszłości, dodając jednocześnie nowe funkcje w celu wykorzystywania tego kultowego efektu w przyszłości.

Najważniejsze cechy:

AMS Neve DFC Channel Strip

Cyfrowa konsoleta filmowa AMS Neve to najwyższej klasy konsoleta skonstruowana specjalnie do wieloformatowego dubbingu filmowego i postprodukcji telewizyjnej.

AMS Neve DFC używana była do miksowania ścieżek dźwiękowych nagrodzonych Oscarem i niezliczonych hitów telewizyjnych, znajduje się w największych na świecie studiach postprodukcyjnych, w szczególności w obiektach Skywalker Sound i Warner Bros.

Wtyczka AMS Neve DFC Channel Strip, dostępna wyłącznie dla interfejsów audio UAD-2 i UA, oferuje dostęp do dokładnie tych samych algorytmów DSP, które zostały zawarte w tej wiodącej nowoczesnej konsolecie postprodukcyjnej.

Najważniejsze cechy:

Suhr SE100 Amplifier

Opracowana przez Brainworx i w pełni zaaprobowana przez Johna Suhra wtyczka Suhr SE100 Amplifier doskonale oddaje możliwości brzmieniowe oryginalnego wzmacniacza, umiejętnie naśladując jego specjalne transformatory typu „Plexi” i sekcję mocy zasilaną lampami EL34.

Wtyczka Suhr SE100 Amplifier jest dostępna wyłącznie dla sprzętu UAD i interfejsów audio UA.

Najważniejsze cechy:

 

Brainworx bx_masterdesk Classic

Wtyczka Brainworx bx_masterdesk Classic została zbudowana na tym samym wysokiej klasy analogowym łańcuchu masteringowym, co jej starsza siostra, bx_masterdesk.

Oferuje potężne, łatwe w użyciu regulatory dla samodzielnego środowiska masteringowego, dzięki czemu można bez wysiłku tworzyć mastery na wysokim poziomie.

Najważniejsze cechy:

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM