Nowe modele uchwytów iKlip 3 firmy IK Multimedia

04.02.2019

Nowe modele uchwytów iKlip 3 firmy IK Multimedia

iKlip 3, iKlip 3 Video i iKlip 3 Deluxe

Trzy nowe uchwyty z serii iKlip 3 zapewniają elastyczne, bezpieczne i niezawodne wsparcie montażowe dla tabletów.

Firma IK Multimedia rozszerzyła o serię iKlip 3 gamę uchwytów iKlip dla iPhone’ów, iPadów, smartfonów  i tabletów.
W skład nowej linii wchodzą iKlip 3, iKlip 3 Video i iKlip 3 Deluxe.
Uchwyty zapewniają bezpieczną i elastyczną obsługę szerokiej gamy tabletów i smartfonów podczas występów na żywo, transmisji telewizyjnych, kręcenia filmów, prezentacji i wielu innych wydarzeń.

Udoskonalony montaż tabletu

iKlip 3 jest przeznaczony do montażu na stojaku mikrofonowym i posiada od nowa zaprojektowany uchwyt mocujący z bardziej wytrzymałymi gumowymi podkładkami oraz mechanizmem sprężynowym. Mechanizm ten umożliwia obracanie urządzenia o 360°.
Nowa konstrukcja uchwytu pozwala zamontować urządzenie na przednim lub bocznym ramieniu wysięgnika dowolnego statywu mikrofonowego. Dzięki temu uchwyt może być używany dowolnego koncertu.
Ergonomiczna konstrukcja uchwytu pozwala na pozbawioną przeszkód pracę na przyciskach i portach. Natomiast rozszerzane ramiona zapewniają bezpieczną obsługę wszystkich popularnych rozmiarów tabletów.

iKlip 3 Video pozwala zamontować dowolny tablet na statywie aparatu.
Oferuje takie samo uniwersalne wsparcie dla tabletu, elastyczny kąt widzenia i wytrzymałą konstrukcję jak iKlip 3, ale montuje się go do dowolnego standardowego gwintu UNC ¼ „- 20. Dzięki temu jest zgodny z praktycznie każdym dowolnym statywem do aparatu, monopodem lub innymi mocowaniami sprzętów foto i wideo.

iKlip 3 Deluxe oferuje najszerszy zakres opcji montażu dla uproszczonej konfiguracji.
Obejmuje on zarówno wspornik do montażu na statywie mikrofonowym, jak i mocowanie do statywu, tym samym zapewniając aż pięć opcji montażu. Dla dodatkowej wygody ta kombinacja umożliwia również montaż bezpośrednio na statywie mikrofonowym lub dowolnym innym standardowym gwincie UNC kamery.

Każdy z trzech nowych modli posiada nowy pasek na rzepy Velcro® do montażu najnowszych interfejsów iRig lub po prostu do układania i optymalizacji kabli podczas użytkowania.

Wytrzymała, niezawodna ochrona

Siedem lat temu firma IK Multimedia stworzyła uznaną kategorię produktów iKlip do montażu na smartfonach i tabletach. Nowa seria iKlip 3 opiera się na oryginale z najszerszym zakresem możliwości montażu słupków o średnicy do 1,2″oraz obsługą tabletów o rozmiarach ekranu od 7″ do 12,1″ (z obudową lub bez).

Uchwyty mają wysokiej jakości konstrukcję z wytrzymałego i lekkiego tworzywa termoplastycznego. Konstrukcję tę ulepszono dodając gumowe podkładki, które zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym  użytkowaniu.

Elastyczny, regulowany i łatwy do ustawienia

Dzięki nowej serii iKlip 3 instalacja i ustawienie sprzętu przebiega sprawniej i szybciej.
Przegub kulkowy umożliwia uzyskanie najszerszego zakresu pozycji, zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym. Działa w parze z nowym uchwytem montażowym 360º, aby szybko utworzyć dowolny kąt widzenia w ciągu kilku sekund.
W przeciwieństwie do innych uchwytów do tabletów iKlip 3 pasuje do dowolnej części stojaka lub statywu, co zapewnia większą elastyczność i szybką konfigurację, nawet w całkowicie nieznanych warunkach pracy.
Po przymocowaniu nowy wspornik montażowy pozwala usunąć uchwyt za pomocą zaledwie kilku szybkich ruchów.

 

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM