Nowe mikrofony modelujące UA: Sphere DLX i LX

11.01.2023

Nowe mikrofony modelujące UA: Sphere DLX i LX

Universal Audio prezentuje dwa mikrofony modelujące

Universal Audio Inc. (UA), światowy lider w dziedzinie narzędzi do produkcji dźwięku, w tym interfejsów audio Apollo i Volt, wtyczek UAD, mikrofonów UA i produktów gitarowych UAFX, z dumą prezentuje mikrofony UA Sphere DLX i Sphere LX.

Mikrofony UA Sphere pozwalają użytkownikom zmieniać typ mikrofonu, charakterystykę kierunkowości i inne charakterystyki nawet po zakończeniu nagrywania. Każdy mikrofon pojemnościowy UA Sphere zawiera modele klasycznych mikrofonów firm Neumann, Telefunken, AKG, Sony i innych*, z trybem Dual dla mieszanych kombinacji mikrofonów, przetwarzaniem UAD w czasie rzeczywistym do nagrywania z niską latencją za pomocą interfejsów Apollo oraz dołączonymi ustawieniami wstępnymi do szybkiego uzyskania profesjonalnego dźwięku.

Wraz z wprowadzeniem na rynek mikrofonów z serii Standard i UA Bock, producent zaangażował również guru modelowania, Chrisa Townsenda, aby połączyć wiodącą na rynku platformę wtyczek UAD z zupełnie nową klasą cyfrowych mikrofonów modelujących.

„Dzięki naszym umiejętnościom związanym z modelowaniem analogowym w ramach naszej platformy wtyczek UAD oraz doświadczeniu Chrisa w pracy nad przechwytywaniem dźwięku klasycznych mikrofonów studyjnych, wiedzieliśmy, że tworzymy coś wyjątkowego” – powiedział Bill Putnam Jr., dyrektor generalny/założyciel firmy Uniwersal Audio.
„Dzięki dodaniu nowych modeli UA Sphere do naszej linii mikrofonów możemy zainspirować jeszcze więcej twórców legendarnym brzmieniem”.

Sphere DLX zawiera emulacje 38 klasycznych mikrofonów studyjnych, natomiast Sphere LX oferuje 20 modeli mikrofonów w mniejszej obudowie. Każdy z nich jest wyposażony w technologię IsoSphere redukującą barwę dźwięku pomieszczenia, wraz z membranami napylanymi złotem i najniższym poziomem szumów spośród wszystkich mikrofonów w swojej klasie.

Sphere DLX – główne korzyści

Sphere LX – główne korzyści

* Wszystkie znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli i są używane wyłącznie do przedstawiania mikrofonów i obróbki dźwięku jako część oprogramowania mikrofonowego UA Sphere DLX.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM