Nowe mikrofony DynaCaster DCM 3 i DCM 6

30.11.2022

Nowe mikrofony DynaCaster DCM 3 i DCM 6

sE Electronics prezentuje nowe mikrofony studyjne

Oto dwa najnowsze dynamiczne mikrofony studyjne z sE Electronics: DynaCaster DCM 3 i DynaCaster DCM 6.

DynaCaster DCM 3 – Wszystko zaczyna się tutaj – Mów. Śpiewaj. Graj!

DynaCaster DCM 3 to kardioidalny mikrofon dynamiczny z przednim adresem! Zbudowany jest tak, by tworzenie nie wymagało wysiłku: od nagrywania Twojej następnej piosenki do budowania społeczności na ulubionej platformie.

Jego niestandardowo opracowana kapsuła kardioidalna ma dostosowaną odpowiedź częstotliwościową dla gładkiego, naturalnego i izolowanego dźwięku na każdym głosie.

Wytrzymały, dynamiczny, kompaktowy, a jednocześnie z klasą!

Główne cechy DynaCaster DCM 3

DynaCaster DCM 6 – Aktywny mikrofon dla aktywnych mówców, piosenkarzy i graczy!

DynaCaster DCM 6 to aktywny kardioidalny mikrofon dynamiczny z adresowaniem przednim! Zbudowany jest tak, by tworzenie nie wymagało wysiłku – dzięki zintegrowanego czystego, przejrzystego wzmocnienia +30 dB za naciśnięciem przycisku.

Dzięki zintegrowanemu przedwzmacniaczowi DYNAMITE, DCM6 jest znacznie głośniejszy niż typowy mikrofon dynamiczny i eliminuje potrzebę stosowania przedwzmacniacza liniowego, jednocześnie obniżając poziom szumu.

Jego specjalnie opracowana kapsuła kardioidalna ma dopasowaną charakterystykę częstotliwościową gwarantującą gładkie, naturalne i wyizolowane brzmienie dla każdej barwy głosu.

Wytrzymały, dynamiczny, wzmocniony. Bądź słyszany…ale lepiej!

Główne cechy DynaCaster DCM 6

Oba mikrofony mają całkowicie metalową obudowę, zintegrowany pop filtr, mocowanie do amortyzatorów, wysokoobrotowy uchwyt do statywu mikrofonowego. Pozwalają na swobodne operowanie kamerą, niezależnie od tego, czy nagrywasz w studio, w stacji radiowej, czy tworzysz materiały w domu.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM