Nowe mikrofony 4400 i T2 z sE Electronics

21.09.2022

Nowe mikrofony 4400 i T2 z sE Electronics

Wieloprzetwornikowe, wielkokapsułowe mikrofony kondensatorowe!

sE4400 i T2 to wielkokapsułowe mikrofony kondensatorowe, ręcznie wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Zbudowane z wytrzymałej, odlewanej ciśnieniowo, metalowej obudowy, metalowych przełączników i solidnej kratki ze stali sprężynowej, która może wytrzymać uderzenie podczas codziennych tras koncertowych.

sE4400 i T2 urzekają swoją klasyczną elegancją i wspaniałym dźwiękiem, oferując dyskretną elektronikę, której priorytetem są funkcje, których naprawdę potrzebujesz.

Ulepszone sE4400 i T2 posiadają:
– unowocześnione mocowanie uchwytu przeciwwstrząsowego – zbudowane z myślą o technikach bliskiego mikrofonowania,
– wzmocnioną kratkę ze stali sprężynowej, która może wytrzymać uderzenie,
– nowe polerowane wykończenie,
– odporną na warunki środowiskowe, odlewaną ciśnieniowo, całkowicie metalową obudowę.

sE4400 wyposażony jest w ręcznie wykonaną, napylaną złotem, dwumembranową kapsułę, natomiast dwumembranowa kapsuła mikrofonu T2 jest napylana tytanem. Dzięki swojej wszechstronności, sE4400 i T2 są stworzone do przechwytywania źródeł wszelkiego rodzaju dźwięku, zapewniając zapierającą dech w piersiach klarowność i precyzję, czy to w wymagającym studiu, czy w dynamicznym środowisku scenicznym.

Tak jak poprzednio, mikrofon sE4400 jest oferowany jako fabrycznie dopasowana para.
Po raz pierwszy w historii i ze względu na popularne zapotrzebowanie, T2 jest teraz oferowany również w konfiguracji sparowanego zestawu!
Każdy z zestawów sE4400 i T2 jest rygorystycznie testowany, strojony i dopasowywany sonicznie w fabryce, aby zapewnić praktycznie identyczną odpowiedź częstotliwościową dla zrównoważonego, spójnego dźwięku.

SE4400 i T2 przywracają poszukiwane klasyczne brzmienie do gablot mikrofonowych na całym świecie!

Mikrofon sE4400 jest dostarczany w komplecie z jednym mikrofonem sE4400, uchwytem przeciwwstrząsowym + adapterem gwintu oraz metalową walizką.

Model sE4400(P) jest dostarczany w komplecie z dwoma mikrofonami sE4400, dwoma uchwytami przeciwwstrząsowymi + adapterami gwintu i metalową walizką.

T2 jest dostarczany w komplecie z jednym mikrofonem T2, uchwytem przeciwwstrząsowym + adapterem gwintu i metalową walizką.

T2(P) jest dostarczany w komplecie z dwoma mikrofonami T2, dwoma uchwytami przeciwwstrząsowymi + adapterami gwintu i metalową walizką.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM