Nowe kostki gitarowe UAFX z Universal Audio

25.05.2022

Nowe kostki gitarowe UAFX z Universal Audio

Pedały wzmacniaczy gitarowych: Dream '65, Ruby '63, Woodrow '55

Trzy nowe pedały z serii UAFX to krok milowy w emulacji wzmacniaczy gitarowych.
Kostki Dream ’65, Ruby ’63 oraz Woodrow ’55 dają twórcom muzyki autentyczne brzmienie w stylu vintage trzech lampowych wzmacniaczy gitarowych — wraz z potężną aplikacją mobilną i możliwościami konfigurowania.

 

Nowe kostki podłogowe z serii UAFX to trzy stompboxy emulujące najlepsze vintago’we wzmacniacze gitarowe wszech czasów. Wyposażone są w idealnie dobrane głośniki i kolumny, specjalne boostery i modyfikacje obwodów oraz wyjątkową technologię modelowania pomieszczenia opracowaną przez UA.

Zbudowane w oparciu o potężne dwurdzeniowe procesory i doświadczenie w modelowaniu dźwięku UAD, symulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX oferują oszałamiająco autentyczne brzmienia oryginalnych wzmacniaczy vintage.

Dream ’65 Reverb Amplifier
Podstawowa emulacja wzmacniacza lampowego, jakiego używali The Beatles, Muddy Wters, Elvis Costello i niezliczona liczba muzyków od ponad 60 lat.

Pedał wzmacniacza Dream Reverb oferuje okrągłe brzmienie clean, słodki naturalny overdrive, przy odkręconym gainie oraz bosko brzmiący sprężynowy pogłos i vibrato niezastąpionego amerykańskiego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów i producentów od 60 lat.

Ruby ’63 Top Boost Amplifier
Kultowy brytyjski wzmacniacz lampowy, który zdefiniował brzmienie tzw. “British Invasion”, uwielbiany przez Queen, Radiohead i U2.

Pedał wzmacniacza Ruby ’63 Top Boost zapewnia użytkownikom szklistą górę, wyjątkowo złożoną strukturę overdrive i klasyczne vibrato będące kwintesencją brytyjskiego wzmacniacza uwielbianego przez artystów od Queen przez Radiohead po U2.


Woodrow ’55 Instrument Amplifier
Legendarny tweedowy wzmacniacz lampowy, od którego wszystko się zaczęło, uwielbiany przez Neila Younga, Chucka Berry’ego i The Eagles.

Pedał wzmacniacza Woodrow ’55 Instrument zapewnia użytkownikom słodki clean i grunge’owy przester legendarnego tweedowego wzmacniacza lampowego, używanego przez artystów od The Eagles przez Chucka Berry’ego po Neila Younga.

Emulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX replikują brzmienie najbardziej kultowych amerykańskich i brytyjskich wzmacniaczy gitarowych z ostatnich 60 lat.

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających koneserach brzmienia, symulatory wzmacniaczy gitarowych UAFX zapewniają wytrawnym gitarzystom pieczołowicie odwzorowane barwy głośników i kolumn, pogłos lampowy i vibrato, jakie można znaleźć w oryginalnych wzmacniaczach, jak również niestandardowe mody wzmocnienia i boostery obwodów oraz łatwą konfigurację i dodatkowe funkcje za pośrednictwem aplikacji mobilnej UAFX (iPhone/Android).

„Jeśli chodzi o brzmienie, gitarzyści są tak wymagający, jak tylko mogą”- powiedział Bill Putnam Jr., dyrektor generalny Universal Audio.

„Nie szczędziliśmy wydatków w naszych wieloletnich wysiłkach, aby uchwycić dźwięk tych wzmacniaczy. I wiedzieliśmy, że są gotowe, gdy przestaliśmy gadać i zatraciliśmy się w ich brzmieniu”.

Pedały wzmacniaczy gitarowych UAFX pozwalają użytkownikom personalizować przełączniki nożne, zapisywać ustawienia wstępne i uzyskiwać te same dźwięki, których używają profesjonalni gitarzyści, w tym Tim Pierce, Nels Cline, Cory Wong i inni – dzięki nowej aplikacji mobilnej UAFX Control na iPhone’a i Androida.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM