Nowe kable XLR w ofercie RØDE

05.06.2023

Nowe kable XLR w ofercie RØDE

Wysokiej jakości kable XLR-3 i XLR-6 do użytku ze sprzętem audio

XLR-3 i XLR-6 to wysokiej jakości kable XLR idealne do użytku z szeroką gamą sprzętu audio.
Wykorzystują one profesjonalny przewód Canare™ i wysokiej jakości złącza Neutrik®, zapewniając niezwykle czysty transfer sygnału przy wyjątkowo niskim poziomie szumów.

 

Kable XLR-3 oraz XLR-6 dostępne są w dwóch długościach: 3 m (10 stóp) i 6 m (20 stóp) oraz w różnych kolorach, w tym pomarańczowym, fioletowym, zielonym, niebieskim, czerwonym, różowym i czarnym.

Kable te są idealne do użytku z produktami RØDE, które mają wejścia oznaczone kolorami, takie jak RØDECaster Pro II lub dowolny produkt ze złączem XLR.

Kluczowe cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM