Nowe kable SC21 i SC22 z RØDE

25.03.2022

Nowe kable SC21 i SC22 z RØDE

Kable do USB-C

RØDE Microphones wprowadza nowe poręczne kable do akcesoriów: SC21 i SC22. SC21 to 30-centymetrowy kabel Lightning do USB-C, a SC22 to 30-centymetrowy kabel USB-C
do USB-C.

Oba kable zostały najpierw wprowadzone w zestawie z AI-Micro, a teraz będą dostępne do kupienia osobno.
Oprócz AI-Micro, kable są również bardzo przydatne do podłączania Wireless GO II i innych mikrofonów USB RØDE, takich jak VideoMic NTG i VideoMic GO II do komputerów, tabletów i telefonów.

SC21

SC21 to wysokiej jakości kabel Lightning Accessory (Lightning do USB-C).
Jest to okrągły kabel o długości 30 cm (11,8 cala), który doskonale nadaje się do podłączania mikrofonów USB-C z certyfikatem MFi do urządzeń Apple.

SC22

SC22 to wysokiej jakości kabel USB-C do USB-C idealny do podłączania mikrofonów USB-C do komputerów, tabletów i telefonów komórkowych. Jest to również okrągły kabel o długości 30 cm (11,8″) kompatybilny ze wszystkimi produktami RØDE, które posiadają złącze USB-C.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM