Nowe interfejsy Volt 4 i 476P z Universal Audio

06.09.2022

Nowe interfejsy Volt 4 i 476P z Universal Audio

Dwa nowe interfejsy z 4 wejściami i 4 wyjściami

Universal Audio wprowadza dwa nowe interfejsy audio USB – Volt 476P i Volt 4 – dla kreatywnych twórców, którzy chcą z łatwością nagrywać projekty audio z profesjonalnym studyjnym brzmieniem.

Universal Audio, światowy lider w dziedzinie narzędzi do produkcji dźwięku, w tym interfejsów audio Apollo i Volt, wtyczek UAD, mikrofonów UA i kostek gitarowych UAFX, przedstawia nowe interfejsy audio USB Volt 476P i Volt 4.

Każdy model wyposażony jest w złącza audio z 4 wejściami z wbudowanym kształtowaniem brzmienia i 4 wyjściami, zapewnia zasilanie fantomowe 48 V, bezpośrednie monitorowanie do nagrywania bez latencji, ma dołączony pakiet oprogramowania audio oraz łączność z iPadem/iPhonem.

Volt 476P

Volt 476P zbudowany jest z myślą o kreatywnych współtwórcach i zespołach, którzy chcą łatwo nagrywać większe projekty audio z wysokiej jakości dźwiękiem studyjnym.
To pierwszy model interfejsów Volt wyposażony w cztery przedwzmacniacze analogowe, tryb kompresora 76 i tryb Vintage przedwzmacniacza mikrofonowego na każdym kanale wejściowym. Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym, rozszerzonej liczbie wyjść dla głośników i sprzętu zewnętrznego w połączaniu z solidną, metalową konstrukcją i wzornictwem w stylu retro, Volt 476P będzie wzbogacać Twoją przestrzeń produkcyjną swym nienagannym stylem przez wiele lat.

Główne cechy:

Volt 4

Dzięki złączom audio z 4 wejściami/4 wyjściami, w tym dwóm analogowym przedwzmacniaczom mikrofonowym z trybem Vintage, Volt 4 jest idealnym przenośnym, zasilanym z USB interfejsem audio, przeznaczonym dla kreatywnych współtwórców, którzy chcą łatwo nagrywać projekty audio z profesjonalnym dźwiękiem UA.

Główne cechy:

Volt 476P i Volt 4 powiększają linię interfejsów USB Volt do nagrywania, w której znajdują się również inne modele z jednym i dwoma wejściami i łącznością z iOS – dla muzyków, autorów piosenek, streamerów na żywo i podcastów. Wszystkie interfejsy Volt są wyposażone w tryb Vintage preampu mikrofonowego z przedwzmacniaczem mikrofonowym/liniowym z konsoli lampowej UA 610. Specjalny układ emulacji lamp w interfejsach Volt pozwala użytkownikom uzyskać bogaty, pełny dźwięk wokali i instrumentów.

Modele Volt 76 mają również wbudowany kompresor 76. Ten innowacyjny obwód analogowy jest oparty na kultowym 1176 z Universal Audio i oferuje łatwe w użyciu ustawienia, by móc dodać więcej klarowności i uderzenia do głosu, gitary czy innych źródeł dźwięku.

Wraz z pakietem oprogramowania, w tym Ableton, Melodyne, UJAM’s Virtual Drummer, Marshall, Ampeg i innymi, wszystkie interfejsy Volt zawierają specjalną 30-dniową bezpłatną wersję próbną UAD Spark – usługi subskrypcji wtyczek UA.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM