Nowe interfejsy audio Apollo X firmy Universal Audio

07.09.2018

Nowe interfejsy audio Apollo X firmy Universal Audio

Konwersja audio z preampami mikrofonowymi Unison

Elitarna konwersja audio z preampami mikrofonowymi Unison, nowym przetwarzaniem HEXA Core i monitorowaniem dźwięku przestrzennego.

Firma Universal Audio wprowadziła nową serię interfejsów audio Apollo X, w skład której wchodzą modele:
Apollo X6, Apollo X8, Apollo X8p, Apollo X16.

Interfejsy Apollo X pozwalają producentom muzycznym, studiom projektowym i postprodukcyjnym na nagrywanie, dogrywanie i miksowanie z niezrównaną konwersją A/D i D/A, przetwarzaniem HEXA Core wtyczkami UAD i monitorowaniem dźwięku przestrzennego. Wszystko to w jednym rackowym, eleganckim interfejsie audio z Thunderbolt 3 dla komputerów Mac lub PC.

Oprócz elitarnej konwersji audio interfejsy oferują wybór poziomu sygnału operacyjnego, zapewniając zgodność z profesjonalnym sprzętem +24 dBu, oraz zintegrowany kontroler monitorów i wbudowany mikrofon talkback.

Elitarna konwersja A/D i D/A

Tysiące utworów na szczytach list przebojów i setki albumów nagrodzonych Grammy na koncie interfejsów Apollo świadczą o tym, że nagrywanie doskonale brzmiących płyt nie jest im obce. W celu ulepszenia poprzedniej generacji wiodącej w swojej klasie konwersji audio interfejsów Apollo, inżynierowie UA obsesyjnie przesłuchiwali najnowsze przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe, ostatecznie łącząc elitarne przetworniki 24 bity/192 kHz z całkowicie nowym analogowym obwodem dla uzyskania krystalicznie czystej ścieżki sygnału.

Z wysokim zakresem dynamiki i współczynnikiem THD+N, otwarte, naturalne brzmienie Apollo X bije każdy interfejs w swojej klasie – bez względu na cenę – i jest idealnym punktem startowym do stosowania przetwarzania UAD.

Przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD HEXA Core

Apollo X zapewnia nowe przetwarzanie HEXA Core z sześcioma procesorami DSP, mającymi o 50% więcej mocy dla wtyczek UAD niż poprzednie wersje interfejsów Apollo. Pozwala to na uruchamianie większej liczby wtyczek UAD w czasie rzeczywistym podczas nagrywania z wykorzystaniem torów sygnałowych takich marek jak Neve, Manley i API lub uruchamiania dużej liczby wtyczek podczas miksowania w DAW.

Od lampowego ciepła korektora Pultec na gitarach po lampowy limiter LA-2A na wokalach i pompowanie oryginalnego kompresora 1176 lub Fairchild 670 na perkusji, Twoje nagrania zrobią ogromny krok naprzód dzięki bogatemu, trójwymiarowemu, analogowemu brzmieniu zapewnianemu przez wtyczki UAD.

Monitorowanie dźwięku przestrzennego i praca z sygnałem +24 dBu

Dzięki kompleksowej obsłudze monitoringu dźwięku przestrzennego, Apollo X jest prawdziwym skarbem dla realizatorów i producentów dźwięku oraz muzyki do gier, telewizji i internetu. Apollo umożliwia również pracę z sygnałem +24 dBu, co zapewnia natychmiastową kompatybilność z profesjonalnymi mikserami i innym profesjonalnym sprzętem audio.

Zbuduj sieciowy studyjny system przez Thunderbolt

Apollo X oferuje wejścia i wyjścia oraz dwa wbudowane porty Thunderbolt 3. Pozwala to użytkownikom każdego interfejsu Apollo Twin z Thunderbolt lub rackowemu interfejsowi Apollo na łatwe połączenie ze sobą nawet czterech urządzeń Apollo i ogólnie sześciu urządzeń UAD-2 w celu dodania wraz z rozwojem studia szybkich wejść/wyjść o wysokiej przepustowości oraz mocy DSP.

Główne cechy Apollo X6

Główne cechy Apollo X8

Główne cechy Apollo X8p

Główne cechy Apollo X16

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM