Nowe akcesoria do Wireless GO i VideoMic

27.08.2020

Nowe akcesoria do Wireless GO i VideoMic

RØDE Microphones wprowadza 4 akcesoria: DCS-1, SC10, SC11 i SC16

Firma RØDE Microphones ogłosiła premierę czterech nowych akcesoriów przeznaczonych do Wireless GO i serii VideoMic: DCS-1, SC10, SC11 i SC16.
Te poręczne nowe produkty zwiększają możliwości Wireless GO i RØDE VideoMic, dzięki czemu przydadzą się każdemu użytkownikowi.

Uchwyt DCS-1 z podwójną zimną stopką i rozgałęziacz SC11

DCS-1 to uchwyt z podwójną zimną stopką do montażu dwóch wykorzystujących ją mikrofonów lub akcesoriów na urządzeniu, które ma ją tylko jedną. Został wykonany z lekkiego aluminium, jest wytrzymały i dyskretny oraz zgodny ze wszystkimi produktami RØDE z adapterem do zimnej stopki. Ma także poręczne otwory, które ułatwiają zarządzanie kablami urządzeń korzystających z uchwytu.

SC11 to wysokiej jakości rozgałęziacz TRS typu Y do łączenia dwóch wyjść mono 3,5 mm w jedno wejście stereo 3,5 mm. Szczególnie nadaje się do podłączenia dwóch mikrofonów do jednej lustrzanki cyfrowej, na przykład podwójnego odbiornika Wireless GO lub odbiornika bezprzewodowego i VideoMic.

Razem DCS-1 i SC11 stanowią idealne rozwiązanie do podłączenia dwóch mikrofonów do pojedynczego urządzenia nagrywającego. To pozwala użytkownikom zachować porządek i udostępnia nowe możliwości tworzenia filmowcom, vlogerom, reporterom, dziennikarzom i twórcom treści wideo.

SC10 – kabel TRRS -> TRRS

SC10 to wysokiej jakości kabel TRRS -> TRRS 3,5 mm przeznaczony do podłączania mikrofonów do lustrzanek i urządzeń mobilnych. Ma elastyczny odcinek kabla do optymalnego mocowania przeciwwstrząsowego w połączeniu ze wzmocnionym segmentem kabla do prowadzenia wokół kamery.

To ten sam kabel, który jest dostarczany z RØDE VideoMic NTG. Teraz można go kupić oddzielnie.

SC16 – kabel USB-C -> USB-C

SC16 to wysokiej jakości kabel USB-C -> USB-C przeznaczony do łączenia mikrofonów RØDE z wyjściem USB-C do urządzeń USB-C. Został wyposażony we wbudowany uchwyt na kabel, który jest kompatybilny z systemem zarządzania kablami z mocowaniem przeciwwstrząsowym VideoMic NTG. Idealnie nadaje się do podłączenia VideoMic NTG do urządzeń z systemem Android.

Wszystkie wprowadzane na rynek produkty są zgodne z nowymi akcesoriami do urządzeń RØDECaster Pro i Wireless GO ogłoszonymi wcześniej w tym roku, w tym Interview GO i MagClip GO, opracowanymi w odpowiedzi na opinie i prośby użytkowników.

Dołączając do szerokiej gamy akcesoriów do wiodących w branży mikrofonów RØDE, DCS-1, SC11, SC10 i SC16 zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu twórcom treści wysokiej jakości rozwiązań do różnych zastosowań.

DCS-1, SC10, SC11 i SC16 będą dostępne w sprzedaży w pierwszej połowie października.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM