Nowa wersja oprogramowania MPC 2.3

16.11.2018

Nowa wersja oprogramowania MPC 2.3

Nowe funkcje w oprogramowaniu MPC 2.3 dla MPC X i MPC Live

Nowa aktualizacja oprogramowania MPC 2.3 umożliwia użytkownikom MPC X, MPC Live i MPC Software 2 korzystanie m.in. z trzech nowych wbudowanych syntezatorów: TubeSynth, Bassline i Electric.

MPC 2.3 to aktualizacja oprogramowania i firmware’u, która wprowadza szereg nowych funkcji oraz rozszerzeń istniejących już funkcji, o które zabiegali użytkownicy.

W MPC 2.3 są dodane 3 wbudowane potężne, wszechstronne i ekspresyjne syntezatory firmy AIR Music Technology (TubeSynth, Bassline i Electric) do samodzielnej pracy MPC.
Szereg przełomowych funkcji podnosi rolę samplera MPC do prawdziwej muzycznej potęgi.

Bardzo istotne jest też dodanie Autosamplera i Arpeggiatora.

Aktualizacja ta jest bardzo zalecana dla wszystkich obecnych właścicieli MPC X, MPC Live i MPC Software 2.

TubeSynth

TubeSynth symuluje brzmienie klasycznych analogowych syntezatorów polifonicznych i ma w pakiecie pięć zintegrowanych efektów AIR. Instrument ten został stworzony przez AIR i opiera się na tej samej zaawansowanej technologii modelowania analogowego, którą można znaleźć w ich bardzo cenionym syntezatorze wtyczkowym Vacuum Pro.
Układ został starannie opracowany w sposób umożliwiający łatwą regulację za pomocą MPC Q-Link. TubeSynth jest dostarczany w pakiecie z obszerną fabryczną biblioteką najnowocześniejszych presetów, w tym wspaniałych padów, mocnych szarpnięć, grzmiących basów i krzykliwych leadów.

Bassline

AIR Bassline symuluje brzmienia klasycznych syntezatorów monofonicznych ze współczesnymi akcentami. Zawiera cztery zintegrowane efekty AIR oraz dwa wbudowane algorytmy przesterowania.

Electric

AIR Electric symuluje brzmienie klasycznych fortepianów elektrycznych.

Oprócz wtyczek AIR, MPC 2.3 wprowadza wiele innych udoskonaleń, w tym:

„MPC 2.3 rozwija doświadczenia użytkownika na wiele niesamowitych nowych sposobów” – powiedział Dan Gill, Professional Product Manager Akai.

„Użytkownicy będą szczególnie zadowoleni z nowych wtyczek stworzonych przez AIR. Zdecydowanie otwierają one zupełnie nowy świat twórczych możliwości” – dodał.

Ta aktualizacja jest bezpłatna dla obecnych właścicieli oprogramowania MPC 2 (2.0–2.2).
Dla właścicieli produktów innych niż MPC, MPC 2.3 jest dostępny za 199,99 $, zaś jako aktualizacja MPC Software 1 lub MPC Essentials za 99,99 $.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę akaipro.com.

 

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM